LİDER BURÇLAR | hemenbul.com.tr

LİDER BURÇLAR

Koç burcu insanı doğuştan liderdir. Yönetici niteliğine sahip koç burcu ateş grubundandır. Sıçak kanlı, aceleci ve dobra insanlardır.

Koç burcunun özellikleri: kolay sinirlenirler ama kin tutmazlar. Koçlar çevrelerinde popüler insanlardır. Hareketli ve güler yüzlüdürler. Sabırsız ve alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemezler. Onlar iyi bir idareci olurlar.

Koç kadını: oldukça akıllı ve kültürlüdürler. Hayatta her alanda başarılı olmak isterler. Tam bir sosyal kadındırlar. Oldukça dobradırlar. Lükse oldukça düşkündürler, pahalı eşyaları ve kıyafetleri severler. Aynı anda fazla mükemmeliyetcidirler. Aşk hayatlarıysa bu burcun kadını oldukça kıskançtır. Birlikte olduğu kişiyi kimseyle paylaşmaz. Koç kadını aşık olduğu zaman her şeyi yapmaya hazırdır.

Koç erkeği: koç erkekleri oldukça dikkat çekicidirler. Her konuda başarılı olacakalarını düşünürler. Aşırı heyecanlı tiplerdir. Yardımsever ve cömerttirler. Aşk hayatlarındaysa çekici bir yapıya sahip olup ilişkilerinde güveni hissettikleri zaman ömrünün sonuna kadar sadık kalırlar. 

342 kez görüntülendi. / 7 yıl önce eklendi.

  • Scroll