Hizmet Sağlayıcılar Ve Hizmet Alanlar Dijital Platformda Buluşuyor
Hizmet Sağlayıcılar Ve Hizmet Alanlar Dijital Platformda Buluşuyor

 Farklı kategorilerde firmaların bir araya geldiği, ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verdiği firma rehberi hizmetlerimiz, kullanıcı memnuniyeti göz önünde tutularak düzenli olarak güncellenir. Firmaların şehir bazında kendilerini tanıtabilmesine imkan veren sayfa tasarımımız, yeni firmaların hedef müşterilerle daha kolay bir araya gelmesini sağlar.

  Nereden Hizmet Alacağınıza Gerçek Kullanıcı Yorumlarını Okuyarak Karar Verin!

  Şehir ve bölge bazında inceleyebileceğiniz türkiye firma rehberi ile yüzlerce seçenek arasından en iyi fiyat ve en kaliteli hizmet garantili bilgi alabilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumlarının yer aldığı hizmetlerimiz sayesinde aradığınız ürüne kolay yoldan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Türkiye'nin en gelişmiş firma ilan ve hizmet rehberi olan firmasepeti.com aracılığıyla yaşadığınız ya da hizmet almak istediğiniz şehirdeki yenilikleri yakından takip edebilirsiniz. Birçok firmanın iletişim bilgilerinden görsellerine, güncel haberlerden ilanlara, etkinliklerden cazip kampanyalara kadar pek çok konuda kendini tanıtmasına imkan veren sitemize siz de üye olabilirsiniz.

  İhtiyacınız Olan Hizmeti Alın

  Firmalar için özel olarak sunduğumuz paketler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmeti alarak reklam ve tanıtım bütçenizde ciddi avantajlar sağlayabilirsiniz. Sisteme dahil olmak isteyen markalar; firma ekle, logo ekle, eleman ilanı, resim ekle, haber ekle, şube ekle ve fiyat teklifi yaparak online ortamda müşteri taleplerini hızlı bir şekilde karşılayabilirler.

  Müşterilerin aradıkları ürün ya da almak istedikleri hizmet için dijital platformlara bakmadan karar vermediği günümüzde siz de daha çok müşteriye aynı anda ulaşabilirsiniz. Tüm dünyadan en güncel haberlerin yer aldığı sayfalarımızda sektöre ait gelişmeler de yakından takip edilebilir. Firmanıza özel olarak dizayn edilebilecek sayfalar kullanıcı dostu arayüze sahiptir.

  Genel ve eleman ilanlarının yanı sıra güncel ihaleler ve alım&satım tekliflerinin de bulunduğu sayfalar üzerinden firma bul filtresini kullanarak sadece aradığınız sektör ve bölgede bulunan ilanları görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz iş veya hizmet için ilgili firmalardan teklif isteyebilir, gelen teklifler arasından sizin için en avantajlı olanını oturduğunuz yerden seçebilirsiniz.

  Binlerce Firma Arasında Siz de Yerinizi Alın...

  Üyelik işlemini kolay bir şekilde tamamlayan firmalar, online rehber sayfalarına dahil olabilirler. Aynı sektörde hizmet veren rakip firmalarla bir arada görünme şansını elde eden markalar, ücretsiz olarak sunulan özellikleri kullanarak tüketicinin ayağına 7/24 kesintisiz hizmet götürme şansını elde edebilirler.

  Ürün ve hizmetlerini dijital platforma ekleyen kullanıcılar, ilanlarının sisteme ekleyerek potansiyel kullanıcılarla aynı ortamda buluşabilirler. Farklı sektörlerin bir araya geldiği sayfalarımızda kullanıcılar firma seç özelliğiyle aradıkları ürün hakkında istedikleri her bilgiye ulaşabilirler. Kullanıcılar tarafından yapılmış olan yorumlar kararsız müşteriler için önemli bir avantaj sağlar.

 Yeni firmalar, vitrin markalar ve sosyal medyada reklam desteğiyle birlikte sunulan hizmetlerimiz sayesinde siz de potansiyel müşterilerin online ortamda yaptıkları aramalarda daha görünür olabilirsiniz. Müşterilerin yeni nesil taleplerini dijital platformda karşılayarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

1097 kez görüntülendi. / 5 yıl önce eklendi.

Scroll