Ari Estetik - Güzellik ve Estetik Merkezleri | Türkiye Firma İlan ve Hizmet Rehberi
Güzellik ve Estetik Merkezleri
Ari Estetik
TELEFON
0212 679 92 44
0212 679 92 44
Rezervasyon Zorunlu.

FAX
0212 679 92 44

ADRES
Nuripaşa Mah. Merv Cad. No: 11 D.2 /

KATEGORİ
Mekan Güzellik ve Estetik Merkezleri kategorisinde yer alıyor.

MEKAN ÖZELLİKLERİ
 • Otopark Mevcut.
 • Kredi Kartı Geçerli.
 • Eve Servis Mevcut Değil.
 • Wifi Mevcut.
 • Açık Alan Mevcut Değil.
 • 10 Kişi Kapasiteli
 • Teknolojinin geldiği son noktada insan vücudunun bazı olumsuzlukları da yapılan araştırmalar neticesinde rahatlıkla ortadan kaldırılmaktadır. Modern tıp ile uzun yıllar süren araştırmalar ve farklı anatomik yapıya sahip denekler üzerinde yapılan çalışmalar ile hayatımıza giren ve hiç bir risk teşkil etmeyen yöntemler
 • Ari Estetik deneyimi ve uzmanlığı ile sizlerle buluşmaktadır.

 • Resimler
  Videolar
  Detay

  Teknolojinin geldiği son noktada insan vücudunun bazı olumsuzlukları da yapılan araştırmalar neticesinde rahatlıkla ortadan kaldırılmaktadır. Modern tıp ile uzun yıllar süren araştırmalar ve farklı anatomik yapıya sahip denekler üzerinde yapılan çalışmalar ile hayatımıza giren ve hiç bir risk teşkil etmeyen yöntemler, Ari Estetik deneyimi ve uzmanlığı ile sizlerle buluşmaktadır. 

  İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan merkezimizde bulunan en gelişmiş tıbbi makineler, yüksek hijyen kuralları çerçevesinde  periyodik bakımları yapılmakta ve her kullanımdan sonra titizlikle dezenfektasyon işlemine tabii tutulmaktadır. 

  Sağlıklı güzellik için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Ari Estetik, sosyal medya sayfalarımızda tüm müşterilerinin olumlu - olumsuz yorumlarını bu sebepten dolayı çekinmeden yayınlamaktayız. 

  Merkezimizde önce sorun tespiti ve çözüm önerileri sunmaktayız. Bu işlemler tamamen ücretsiz olup, hastalarımızın onayı alınmadan ve bilgi verilmeden asla tedavi vb uygulamalar yapmamaktayız.  Bu bilgilendirme sırasında hem yapılacak işlem, hem ödenecek ücret hakkında kesin bilgiler vermekte ve beklemediğiniz faturaları ödemek zorunda bırakılmayacağınız garanti edilmektedir. 

  Müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda, merkezimizden asla olumsuz düşüncelerle çıkmayacağınız gibi, olası aksaklıklarda müşteri daima halıdır çizgimizi de hiçbir zaman bozmayacağımızdan emin olabilirsiniz. 

  Kaliteli ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilmeniz için gerekli olan tüm maddi yatırımları merkezimizde göreceğinizden eminiz. En gelişmiş cihazlar, yüksek teknolojik ürünler ve sağlıklı denenmiş doğal vitaminler haricinde suni yapay ve ucuz cihaz - malzeme ve hammaddeyi asla kullanmayacağımızı bir kez daha hatırlatmak isteriz. 

  Güzelliğinize güzellik katacağınız merkezimizde bir kahve molası vermek, sorunları teşhis ederek gerekli tedavi ve bakımlarınız için sizleri merkezimize bekliyoruz. Lütfen randevu talep ediniz.


  Hayallerinizi Ertelemeyin. Ari Estetik ile yeni bir başlangıç yapın.
  Yorumlar

  Yorum Bulunamadı İlk Siz Yorumlamak İstermisiniz?
  MEKAN PUAN
  0
 • Güzellik ve Estetik Merkezleri kategorisinde bulunan Ari Estetik tesisi sayfasında, eğlence planınızı yaparken sizlere yardımcı olacak detaylı bilgiler sunuluyor. Ari Estetik tesisinin fotoğraf ve videoları ile mekanda bulunmuş misafirlerin puanlamalarını inceleyebilir, en uygun fiyatlar ile anında online rezervasyon yaparak Firma Sepeti.com | Türkiyein En Büyük Firma İlan ve Hizmet Rehberi güvencesi ile kaliteli ve konforlu ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
 • Scroll