Kırmızı Topuklu Ayakkabı
Kırmızı Topuklu Ayakkabı...
149,90 TL
/ / /
İlan Kod
399
İlan Tarihi
22-11-2016
Marka
Belirtilmemiş
Numara
Belirtilmemiş
Burun Modeli
Belirtilmemiş
Ayak Yanı
Belirtilmemiş
Topuk Bölümü
Belirtilmemiş
Topuk Stili
Belirtilmemiş
Topuk Boyu
Belirtilmemiş
Renk
Belirtilmemiş
Malzeme
Belirtilmemiş
Kimden
Belirtilmemiş
Durumu
Belirtilmemiş
Üyelik Tarihi : 22-11-2016
05422595791
02122121212

İlan açıklamasını bu alana giriniz.

Kırmızı Topuklu 

Kırmızı, kıyafet kombinlerinizde duşunuza renk ve asillik katacak bir renk olmasına rağmen aynı zamanda doğru kullanılmadığı takdirde sizi daha çok rüküş gösterebilecek bir renk olma özelliği de taşıyor. Özellikle ayakkabı seçerken kırmızı seçeneğini oldukça dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Kırmızı topuklu ayakkabı tercih etmek isteyen bayanların, kombinlerine, stillerine ve kendi ruhlarına uygun tasarımları tercih etmeleri gerekiyor. Peki bu yılın modasında, kırmızı ayakkabı tasarımlarında en dikkat çeken modeller hangileri? 

Günümüzden bir 10 yıl öncesine göre modaya olan ilgi gözle görülebilir bir oranda artmış, bayanlar artık eskisinden çok daha şık giyinmeye başlamışlardır. Her yıl yeni bir ayakkabı modeli ortaya çıkartılmakta ve bu modelin yüzlerce renkli ve desenli olanı üretilmektedir.

Pelinin ayakkabıları koleksiyonunda da mevcut olan, bağcıklı kırmızı topuklu ayakkabı modelleri, sevimli bir elbise ile kombinlendiğinde adeta bir anime karakteri gibi sevimli ve zarif görünmenizi sağlayabilir.  Topuklu sandalet tarzında kırmızı ayakkabılarda kullanılan ve bacaklara kadar uzanan çapraz ince bağcıklar en zarif tasarımlar arasında yer alıyor. Hem gece kombinlerinizde hem de gündüz kombinlerinize tercih edebileceğiniz 

 

Kullanım
Abiye
Günlük
Gelin
Nişan Ayakkabısı
Dans
Aksesuar
Bağcıklı
Fermuarlı
Kemerli
Tokalı
Scroll