Zorlu Çatı ve Yapı Malzemeleri - / | https://www.firmasepeti.com
Zorlu Çatı ve Yapı Malzemeleri
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 25 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Zorlu Çatı ve Yapı Malzemeleri
  Fax
  0532 411 61 68
  Adres
  Eski ankara cd. Polat Sk. No: 15/A Sarıgazi
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@catiyapimivetamiri.com
  Web Sitesi
  http://www.catiyapimivetamiri.com/

  Zorlu Çatı ve Yapı Malzemeleri Olarak 2003 yılından bugüne çatı işleri, çatı tadilat işleri, çatı sistemleri, çatı Kaplama, çatı yalıtımı, çatı aktarma ve her nevi çatı işleri uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır, çatı işleri ve çatı tadilat işleriniz için ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

  Çatı işlerinde kullanılan malzeme kalitesi kadar uygulanacak yüzeye uygun seçilmiş çatı malzemeleri kullanılmalıdır, çatı işleri yapılmadan önce doğru ürün seçimi ile birlikte doğru uygulama esasları göz önünde bulundurulmalıdır.

  Çatı işleri ile birlikte eğer çatıda çatı ısı izolasyonu yapılmamış ise çatıda yapılacak çatı işi ile birlikte hem çatı ısı izolasyonu hem de çatı su izolasyonu birlikte yapılmalıdır. Daha önce çatı tadilatı yapılırken eksik ve yanlış yapılmış mahya kısımları gerekiyorsa düzeltilmeli ya da yeniden yapılmalıdır, çatı işi yapılırken en çok çıkan sorunlardan biriside daha önce yapılmış hatalı çatı uygulamasından dolayı çatıdaki su izolasyonu ve çatı ısı izolasyonu yani çatı yalıtımı tam sağlanmadığından, dolayı çatıda oluşan ve çatı iskeletindeki çürüyen kısımlar yenileri ile değiştirilmelidir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll