Yenimahalle Nakliyat - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 144 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Emre Höke
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Tepealtı mahallesi çalı sokak 6/B Yenimahalle /Ankara
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  yenimahalle.nakliyat@hotmail.com
  Web Sitesi
  https://www.haditasinalim.com/

  Yıllardır Ankara nakliyat sektöründe güvenin adresi olarak halkımıza hizmet vermekteyiz. Firmamızın bünyesinde, nakliyat sektörünün en tecrübeli ve alanında uzman personelleri barındırılmaktadır. Ankara'da nakliyecilik konusunda 30 yıllık deneyimimizi sizler için değerli olan eşyalarınızın taşınması veya gerektiğinde depolanması sırasında kullanmaktayız.

  Zaman içinde evden eve taşımacılık konusunda uzman personelimizin eğitimlerini yenilemekteyiz. Nakliye işinin gerektirdiği araç gereçlerimizi de zamanın şartlarına göre yenilemekteyiz.

  Modern hizmet anlayışına sahip, güler yüzlü personeli ve kurumsal hizmetleri ile donanımlı bir nakliyat firması mı arıyorsunuz? Yanıtınız evet ise Ankara evden eve nakliyat hizmetleri ile mutlaka tanışmalısınız efendim. Çünkü bu alanda bir hayli referansa sahibiz ve bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı nakil çalışması ile sizlere hizmetler üretmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Elbette takdir edeceğiniz gibi ev taşımak zorlu bir süreç ve bu zorlu süreci rahatlıkla aşabilmeniz için tercih edeceğiniz firmanın büyük önemi bulunuyor. Dolayısıyla bu alandaki bilgi birikimimiz ve deneyimimizden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll