Yapsan Yapıştırıcı ve Kimya - / | https://www.firmasepeti.com
Yapsan Yapıştırıcı ve Kimya
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 44 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Yapsan Yapıştırıcı ve Kimya
  Fax
  0212 438 78 07
  Adres
  Oruç Reis Mah. Giyimkent 7. Sokak No:102A
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  yapsan@yapsankimya.com
  Web Sitesi
  http://www.yapsankimya.com

  2013 yılında kurulan Yapsan yapıştırıcı ve kimya ltd. şti. firmamız sektörde sunduğu hizmetler ve ürünler ile müşterilerine profesyonel çözümler üretmiştir.Tutkal ve yapıştırıcı sektöründe hizmet veren YAPSAN geçmişten aldığı bilgi birikimi ve tecrübeyi günümüz teknoloji ve bilgi birikimine aktararak sektördeki hizmetimize hızla devam etmekteyiz.Yapsan Kimya olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.Referanslarımız sayesinde her geçen gün ürün portföyümüzü geliştirmekteyiz.Sizlerden aldığımız destekler ve vizyonumuz kriterlerine uygun koşullar ile sektörde ilerlemeye ve sizleri en iyi ürünlerle tanıştırmaya devam edeceğiz.

  Yapsan Felsefesi = En iyi teknoloji + Maksimum Kalite + Makul fiyattır.

  Misyonumuz

  Tutkal ve yapıştırıcı pazarlama sektöründe çevre ve insan sağlığını dikkate alarak kaliteli üretim ve güvenli ticareti kendisine prensip edinen firmamız, saygınlığından ödün vermeden hizmete devam etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

  Vizyonumuz

  Yapıştırıcı ve özellikle tutkal alanında, gerek geniş ürün yelpazemiz, gerekse kalite güvence ve ticaret ahlakımızla iç ve dış piyasada sektörü omuzlayan lider bir firma haline gelmektir.

  Başarı Öykümüz

  2013 yılında zor ve güç bir şekilde sektöre giren Yapsan zaman içinde sürekli yeni bağlantılar ve Green Chemicals firması ile yaptığı bayilik anlaşması sonucu sektörde hızla ilerlemiş bulunmaktadır.Yaşanan tüm aşamalarda inanç ve ekip öz güvenimizi en üst seviyede tutmamız firmamızı sürekli ilerletmiş ve şu an ki profesyonel yapımıza ulaşmış bulunmaktayız.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll