Webshop Bilgisayar Teknik Servis - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

Webshop Bilgisayar Teknik Servis
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 90 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Webshop Bilgisayar Teknik Servis
  Fax
  02125830495
  Adres
  Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:32 D:1
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@webshop.com.tr
  Web Sitesi
  www.webshop.com.tr/

  HAKKIMIZDA

  Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.

  Kurumsal firmalar için verdiğimiz Ağ Güvenliği Çözümleri, İş Sürekliliği ve Replikasyon, Bulut Bilişim Hizmetleri, IT Konsolidasyon ve Sanallaştırma, Kablosuz Ağ Çözümleri, Dış Kaynak Hizmetleri, Tümleşik Ağ Çözümleri, Profesyonel IT Destek Hizmetleri, Veri Depolama Çözümleri, Veri Merkezi Taşıma Hizmetleri, Veri Yedekleme Çözümleri, Yapısal Kablolama ve Altyapı Hizmetleri, Veri Merkezi Çözümleri, Web Sitesi Tasarım ve Uygulamaları yanında Android ve IOS uygulamaları hizmetleri ile firmaların çözüm ortağı olarak uzun süreli destek veriyoruz. Uzun vadeli fayda sağlama fikri üzerine kurulu tüm yapılanma ve uygulamalarımız ile firmaların önünü açarak bilişim çağında bir adım önde olmalarını sağlamak için uğraşıyoruz. Hızlı, etkili ve pratik olarak ürettiğimiz tüm çözümler sadece sorunların o anki durumuna yönelik olmadığı için uzun vadede çıkabilecek problemleri de ön görerek yapılandırma sağlıyoruz.

  Bireysel kullanıclara yönelik verdiğimiz desktop ve notebook teknik servis hizmeti, network (Kablolu ve Kablosuz internet ağı), kamera ve güvenlik sistemleri, veri kurtarma hizmetleri ile kullanıcıların en rahat ve sağlıklı bilgisayar kullanımını sağlamak için çalışıyoruz.

   Bilgisayar teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servisimizde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll