VM Medical Park - / | https://www.firmasepeti.com
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 54 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  VM Medical Park
  Fax
  --
  Adres
  Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi, Barbaros Plaza K:8-9-16 D:113, PK: 34349
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@medicalpark.com.tr
  Web Sitesi
  www.medicalpark.com.tr

  1993'ten günümüze Türkiye'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu, 15 ilde 22 hastane ile hizmet vermektedir. Bugün toplamda 428 bin 500 metrekareyi aşkın kapalı alanda, 166 ameliyathane, 3 bin 506 yatak kapasitesi ve 13 bin 507 çalışanıyla sektörün öncüsü konumundadır.

  "Herkes için Sağlık" felsefesiyle hastanecilikte uluslararası standartları, Türkiye genelinde her sosyo-ekonomik statüdeki hasta profiline ulaştıran Medical Park, dünyadaki ileri teknoloji ve tedavi yöntemlerini takip etmenin yanı sıra bilimi destekleyen yeni uygulamalarıyla da dünya sağlık sektörüne örnek olmayı hedeflemektedir.

  Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Medical Park Hastaneler Grubu, 4'ü Amerika kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş hastanesiyle kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

  "Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır" ilkesiyle zincirin halkalarını çoğaltmaya devam eden Medical Park, Türkiye'nin her yerine yayılarak, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojiyle sağlık standartlarını yükseltmek konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  Hizmet çıtasını sürekli daha yukarıya taşıyan, yaygınlığı, deneyimi ve hacmini; yüksek standartlar ve hasta odaklı tedavi yaklaşımı ile birleştiren grubumuz, yarattığı 'VM Medical Park' markası ile de sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon getirmeyi amaçlamaktadır. Değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışını Kocaeli'ye taşıyan VM Medical Park, dünya ile aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman ve akademik hekim kadrosunu çağdaş bir hastane ortamında buluşturmaktadır. Etkin, sürdürülebilir, dinamik ve takım çalışmasına dayanan işleyiş sistemi ile de sağlıklı bir geleceğin kapılarını aralamaktadır.

  Açtığı her yeni hastane ile sunduğu hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttıran grubumuz, içinde varlık gösterdiğimiz topluma sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmamaktadır. Ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlamaktadır.

  Türkiye'nin seçkin üniversiteleri ile yaptığımız iş birlikleriyle hem hastanemizin kalifiye kadrosuna hem de üniversitelerin gelişimine katkı sağlamaktayız. Yürüttüğümüz afiliasyon çalışmalarının temelinde; iyi eğitim almış, donanımlı, prensipli doktorlar yetiştirmek, sunduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini maksimum seviyeye taşımak ve tıp alanında dünya çapında çığır açacak yeniliklere olanak sunmak yatmaktadır.

  Sağlık için olmazsa olmaz diye düşündüğümüz sporun, ülkemizde yaygınlaşması ve bir yaşam biçimi olması için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz. Türkiye'nin en büyük spor kulüplerine ve sporcularına sponsor olmaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

  Daha sağlıklı bir Türkiye için çıktığımız bu yolda tüm hızımız ile hizmet vermeye ve insanları sağlığına kavuşturmaya devam etmekteyiz.

  Her şey iyiliğiniz için…

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll