VIP OTEL EKİPMANLARI SAN. TİC.LTD.ŞTİ - / | https://www.firmasepeti.com
VIP OTEL EKİPMANLARI SAN. TİC.LTD.ŞTİ
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 48 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  VIP OTEL EKİPMANLARI SAN. TİC.LTD.ŞTİ
  Fax
  0 212 494 5000
  Adres
  Basın Express yolu No:55 Küçükçekmece İkitelli
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@vipotelekipmanlari.com
  Web Sitesi
  http://www.vipotelekipmanlari.com.tr/

  VIP OTEL EKİPMANLARI SAN. TİC.LTD.ŞTİ kalite anlayışından ödün vermeden tüm turizm işletmelerine, özel kurumlara ve firma promosyon ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarında profesyonel projelere hizmet vermektedir.
  Turizm işletmeleri, Otel ekipmanları, masa üstü servis , proje mutfak ve endüstriyel ekipman ihtiyaçlarına yönelik profesyonel markaları bünyesinde bulundurmaktadır.
   
  Jumbo , Amboss, Kütahya Porselen , Mitterteich Porzellan, Paşabahçe, Özay, Cambro gibi markaların Türkiye distrubutorlüğünü yıllardır üstlenmiş ve uygun fiyat ve tedarik garantisi ile birçok yeni açılış , ihtiyaç tamamlama ve kapsamlı büyük projelere imza atmıştır.
   
  Marka anlayışı içinde , profesyonel kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarına destek veren ve bu konuda marka ve kaliteyi öne çıkartarak projelere yönelik danışmanlık destekleri de vermektedir.
   
  Konusunda uzman markaların fabrika yetkilileri desteğini de bünyesinde bulunduran profesyonel ekibi ile yerinde sunum ile danışmanlığın dışında , İstanbul merkez binasında tüm bu markalara ait üretimi olan ürün gamına sahip butik showroomunda da işletmelere ve ihtiyaçlara uygun sunumlar yaparak hesaplı ve kaliteli hizmetler vermektedir.
   
  A ‘dan Z ‘ ye tüm turizm-otel-promosyon-özel sipariş ihtiyaçlarında öncü markaların fabrika desteği ile uygun fiyat , teslimat garantisi, parça tamamlama gibi önemli unsurların garantisi ile, profesyonel çalışmalarda sektörün elit isimlerinden biri olmuştur.
   
  İstanbul merkez binasında 1500 metrekareye kurulmuş olan profesyonel ekipmanların sergilendiği butik showroomunda konusunda uzman ekip eşliğinde tüm ihtiyaç listelerine cevap verebilmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll