UYGUN YAPI PVC - / | https://www.firmasepeti.com
3
1
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 117 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  uygun yapı pvc
  Fax
  02826865209
  Adres
  yeşiltepe mahallesi gazi caddesi serhat sokak no:1
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@uygunyapipvc.com
  Web Sitesi
  http://www.uygunyapipvc.com

   
  Firmamız kurulduğu günden bugüne hizmetlerini, müşteri memnuniyeti üzerine odaklandırmış olup; kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

  Ocak 2004'de faaliyete giren kuruluşumuz, tek cam montajı ile beraber bakım onarım hizmetlerini değerli müşterilerine sunmaya başlamıştır. Gelişimimiz sürecinde hizmetlerimizi çeşitlendirmeye devam ettik ve 2005 yılında çeşitli markaların pvc bayiliklerini üstlendik. 

  2008 ve 2009 yıllarında tali bayilik sisteminden geçiş yaparak, kendi pvc üretimimize ağırlık verdik ve bunun sonucunda üretim ve çalışan personel sayı kapasitemizi başarıyla artırdık. 

  Firmamız;
  2008 - 2012 arasında DWT,
  2012 - 2013 arasında Plaspen,
  2014 yılından günümüze Karpen bayiliğini sürdürmektedir.

  Uygun Yapı Pvc olarak teknolojik gelişime ve yeniliklerin sürekli takipçiliğini yapmakta olup, modern tasarımları kusursuz bir uygulamayla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kaliteden asla taviz vermeyen ve tam zamanında üretim ve montaj ile bölgesinde sektörün önce kuruluşlarından biri olmayı haketmiştir.

  Firmamızın en önemli özelliklerinin biri, hem üretici olması hem de montaj hizmetlerini bire bir kendi bünyesinde gerçekleştiriyor olmasıdır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Başlık Tarih
  En güzel pvpler bizde 27-07-2016

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll