Ural Motosiklet - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 71 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ural Motosiklet
  Fax
  02162222930
  Adres
  Bağlarbaşı Mah. Sakarya Sokak No:35 MaltePlaza Maltepe / İstanbul
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  medya@restar.com.tr
  Web Sitesi
  https://www.uralmotosiklet.com/

  HAKKIMIZDA

  İlk Ural'lar 1953'de, genel olarak gelişmekte olan ülkelere ihraç edildi. 1960'ların sonunda, gelişmiş olan ülkelere olan teslimatlar da başladı ve bununla birlikte her kıtanın yollarında gittikçe daha fazla Ural ortaya çıkmaya başladı. Ural'lar, fiyat, eskimez tasarım ve sepet kullanışlılığının eşsiz bir birleşimi oldu.

  Kasım 1992'de, Devletin sahip olduğu fabrika, Uralmoto Joint Stock Company'ye dönüştü. Uralmoto özelleştirilen bir varlıktı, %40'ı yönetim ve çalışanlar arasında hibe yoluyla paylaşıldı, %38'i açık arttırmada özelleştirme kuponları ile satıldı (yine çoğu yönetim ve çalışan kadrosuna), ve %22'si devlet tarafından muhafaza edildi.

  1998'in başlarında Ural , özel Rus ilgilileri tarafından satın alındı; artık Devlet'in sahip olduğu bir şirket değildi. (satın alımdan kısa süre sonra 2000'de, devlet payları, yatırımcılara paylaştırıldı.) Yeni sahiplik, yeni yönetim, taze fikirler ve üretim teknikleri, modernize edilmiş tasarım ve gelişmiş teknoloji, hepsinden önemlisi, üretimin her alanında kalite kontrol getirdi. Ural Motosikletler, yeni bir yüze büründü. Dışa çıkan motor, klasik Ural'ın görüntüsünü korurken, kalite kontrol teknikleri ve alaşım ile döküm tekniklerinin daha iyi kullanılması, daha iyi mühendislik toleransları, daha iyi boya ve krom, daha güçlü ve iyi bir motoru oluşturuyor. Eski Ural'lar hakkındaki, sağlam rulmanlı bir şasi ve doğal olarak dengelenmiş bir tasarımı da içinde bulundurarak, iyi ve eşsiz olan tüm özellikler korundu.

  Bugün fabrikada üretilen ana motosiklet modelleri, sert Rusya yolları akılda bulundurularak üretilmiş, dayanıklı Ural sepetli motosikletleridir. Rusya'da, sadece atların ve Ural motosikletlerin, gereken yere malzemelerin ulaşımı için kullanılabildiği bölgeler oldukça fazla. Ural Motosikletler, 4-zamanlı hava-soğutmalı düz-çift silindirli motora, geri vitese sahip 4 vitesli bir şanzımana, şafta, çift diskli kuru debriyaja, yaylı şok emicilere ve kampana frenlere sahip. Yeni, tek ve sepetli modeller, batı marketlerinin zevkine uyması için yakın zamanda geliştirildi.

  Ural, dünyada, sepetli ve ağır kapasiteli motosiklet üreten birkaç marka arasındaki tek Rus markası. Rus pazarlarında satılan Ural motosikletlerin yanı sıra, aynı zamanda Avustralya, İngiltere, Birleşik Devletler, Fransa, Hollanda, Belçika, İspanya, Yunanistan, Norveç, Finlandiya, İsveç, Almanya, Mısır, İran, Güney Afrika, Brezilya, Uruguay, Paraguay ve sayısız diğer ülkeye satılıyor. İlk M-72'nin üretim bandından çıkmasından itibaren, 3.2 milyondan fazla motosiklet teslim edildi.
  Bakımı kolay ve kullanması eğlenceli olan çok yönlü ve ekonomik bir ulaşım aracı olarak sürekli gelişen Ural için gelecek parlak görünüyor.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll