Türkoğlu yatcılık - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

Türkoğlu yatcılık
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 67 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Türkoğlu yatcılık
  Fax
  05363155626
  Adres
  Nuh Sanayi Sitesi., C Blok No:25., Tuzla 81700
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@turkogluyatcilik.com
  Web Sitesi
  http://turkogluyatcilik.com/

  Türkoğlu Yatçılık . 1984 yılında, Yatçılık sektöründe 52 yıllık deneyimi ve tecrübesi olan İbrahim Türkoğlu tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu zamana kadar ilk hedefi müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek olup ürettiği teknelerle gurur duymaktadır. Şirketimizin kendi tersanelerinde ürettiği tekneler hem Türk sularında hem de uluslararası sularda güvenle seyretmeye devam etmektedir.

  Her türlü ahşap ve polyester tekne tipi, stilini ve modelini müşterilerimizin isteğine ve zevkine uygun üretebilen tecrübeli kadrosuyla yılların deneyimini teknolojinin avantajlarıyla birleştirmekten gurur duymaktayız. Kaliteyi en ön planda tutmamızdan dolayı üretim aşamasında kullanılan tüm malzemeler uzmanlar tarafından devamlı kontrol edilmekte ve en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan tüm ürünler, ekipmanlar ve aksesuarlar CE sertifikalıdır. Türkiye’nin en önde gelen yatçılık firmalarından biri olan şirketimiz, teknelerin teknik açıdan sağlamlığı konusunda müşterilerinin sonsuz güvenini kazanmıştır.

  Şirketimiz, ahşap tekne yapımındaki başarısının yanında, son yıllarda polyester teknelerimizin kalitesi sayesinde dünya çapında tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Fiber tekne üretimimizde standart modeller 3m-15m arasında olup, 15m. üstü tekneler için özel sipariş olarak da tekneler üretmekteyiz. Fiber tekne yapımında kullandığımız her türlü malzeme marine tipi olup, hem CE hem de LLOYD’S REGISTER sertifikalıdır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll