Turbo Oto Sanayi - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 58 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Turbo Oto Sanayi
  Fax
  -
  Adres
  Üçevler Mh. Küçük San. Sit.45. Blok 23. Sokak No:78
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  Info@Otokromaksesuar.Com
  Web Sitesi
  www.otokromaksesuar.com/

  HAKKIMIZDA

  Ehiltek Kalıp Tasarım Aparat ve Otomotiv Yan Sanayi, uluslararası piyasalara ulaşabilmiş Ulusal otomotiv yan sanayileri tarafından kalitesi, güncel modelleri takip yeteneği ve inovatif yaklaşımları onaylanmış ürünleriyle kısa sürede Türkiye’nin sektörde sözü geçen ve paydaşlarınca yakından takip ve tercih edilen önde gelen otomotiv dış aksesuar üreticileri arasına girmiştir.
   

  Sektörde faaliyet gösteren yüksek sermayeli firmalarda farklı vasıflarda edindiği 18 senelik tecrübeye hasıl işletmecileri ve iştirakçileriyle paslanmaz çelik krom otomotiv aksesuarları, otomotiv aparat tasarımı ve üretimi, endüstriyel kalıp tasarımı ve üretimi alanlarında yeterliliğini kanıtlayarak faaliyet sürdürmektedir.

  Tescilli Turbo Aksesuar markasıyla 550 çeşide ulaşan ürünüyle perakende satışlarda ulusal piyasaya hitap ederken, uluslararası piyasada ülkemizin mihmandarlığını yapan birçok Ulusal firmalara tedarikçilik vasfını layıkıyla sürdürmektedir.

   Karlılığını büyük oranda yatırım aracı olarak kullanan Ehiltek, kısa vadede ürün gamını geliştirmeyi, orta vadede ise Turbo Aksesuar markasıyla doğrudan ihracata başlayarak sektörel devler liginde yer almayı hedeflemektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll