Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri - / | https://www.firmasepeti.com
Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 55 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Emel Şenkal
  Fax
  Belirtilmemiş
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Atatürk cad. No:68/A
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  admin@transfertr.com
  Web Sitesi
  http://www.transfertr.com/

  Havalimanı transfer hizmeti ihtiyacı için tercih edilebilecek pek çok firma vardır. Transfer Tr olarak bizler rekabet rekabet koşullarında sürekli araçlarını ve hizmet anlayışını geliştiren, yenileyen bir hizmet anlayışına sahibiz. Uzun bir süredir sağladığımız hizmetler, en başta Türkiye'nin önemli tatil noktalarında olmak üzere, müşterilerimizi doğrudan güvenli ve rahat bir şekilde diledikleri adrese ulaştırdık ve ulaştırmaya devam etmekteyiz. Pek çok farklı araç seçeneğimiz var ve aynı zamanda bizleri tercih eden farklı müşteri profilleri mevcuttur. Bu doğrultuda ihtiyaç duyulan en iyi hizmeti, olabilecek en uygun fiyatlar ile karşılıyoruz.

  Bodrum havalimanı transfer, Dalaman havalimanı transfer, Antalya ve Alanya havalimanı transfer, Atatürk havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa havalimanı transfer ve İzmir havalimanı transfer aktif olarak hizmet ağı noktalarımızdır. Özellikle Ege ve Akdeniz'de önemli turistik alanlara doğrudan transfer hizmetini olabilecek en uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

  Son model olan araçlarımız 7/24 transfer hizmeti gerçekleştirmektedir. Belirlenen ulaşım saatinde havalimanı karşılaması yapılır ve yol boyunca ücretsiz ikramlar,wi-fi gibi araç içi imkanlarımız mevcuttur.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll