The Best Manken - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

The Best Manken
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 35 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  The Best Manken
  Fax
  (0212) 567 2267
  Adres
  Vatan Mahallesi.Ar Sokak.Güldallar 11 Sanayi
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@thebestmanken.com
  Web Sitesi
  http://thebestmanken.com

  The Best Manken 2011 yılının nisan ayında M.Serif Karababa tarafından kurulmuştur. The best manken, her türlü mağaza ve market ihtiyaçlarına paralel olarak vitrin mankeni üretimi ve vitrin mankeni satışı yapmaktadır. The best manken mağaza dekorasyon ihtiyaçlarınız için geniş bir ürün yelpazesi ile hizmetinizdedir. Vitrin mankeni çeşitlerinin yanında heykel çalışmaları, terzi prova mankeni, silikon kalıp işleri, polyester kalıp işleri, alçı kalıp işleriniz için profesyonel ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Firmamız başta vitrin mankeni olmak üzere, zincir mağazalara ve toptancılara yönelik olarak konsept vitrin mankeni çözümleri tasarlayan, geliştiren ve ürünlerinde uluslararası standart ölçü kriterlerine uygun faaliyet göstermektedir.

  Mehmet Şerif Karababa

  Heykeltraş

  M.Şerif Karababa Thebest Manken kurucusu.. Özel vitrin mankenleri imalatı yanında müze mankenleri ve endüstriyel güvenlik kriterleri kapsamında kullanılan test mankenlerini tasarlamaktadır. The Best Manken firması kısa bir süre içinde başta fransa olmak üzere tüm avrupa ülkelerine vitrin mankeni ihracatı gerçekleştirmektedir.
  E-mail: info@thebestmanken.com
  Mobil Phone: (532) 216-9028

  The Best Manken Misyon
  Mağazalarınızda bulunan ürünlerin sergilenmesi ve müşterilerinizin beğenilerine sunabilmenin en etkili yollarından birisi olan vitrin dekorasyonunun öneminin farkındayız! Ürün teşhiri (vitrin) toptan veya perakende bir satış mağazasının en etkili gücüdür. Mağazanızın içinde veya dışında bulunan vitrinler güncel, dinamik ve sanatsal bir konsepte sahip olmalı ve ürünlerinizin kalitesini en iyi şekilde yansıtmalıdır. Etkin ürün pazarlama kriterleri açısından müşterilerimiz için en iyi vitrin mankeni çözümlerini sunmak misyonumuzdur. The Best manken ”Her zaman en iyisi”

  The best Manken Vizyon
  Vizyonumuz, Türkiye’de ve dünyada bulunan mağazacılık sektörünün teşhir kalitesini arttıran, dönüştüren ve geliştiren vitrin mankeni çözümlerini düzenleyici, yenilikçi olarak ülkelerin ve bireylerin sosyo ekonomik durumlarına, kültürel yapılarına uygun, sanatsal ve özgün vitrin mankenlerini en ekonomik maliyetler ile müşterilerimize sunmaktır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll