Temko Cosmetics - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 166 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Temko Cosmetics
  Fax
  02826818671
  Adres
  Türkgücü Organize Sanayi., Yılmaz Alpaslan Cad. 216. Sok. No:14/1
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@temkocosmetics.com
  Web Sitesi
  www.temkocosmetics.com

  HAKKIMIZDA

  İşlevine 1978 yılında otel sektörü için sabun ve şampuan üretimiyle başlayan Temko Kozmetik, bugün itibariyle yine şampuan duş jeli ve sabun gibi kozmetik ürünler başta olmak üzere, kalite hedeflerine bağlı kalabilmek adına neredeyse tamamını kendi bünyesinde ürettiği yüzlerce farklı ürün çeşidi ile faaliyetine aynı sektörde “pazar lideri” olarak devam etmektedir.

  Profesyonel bir perspektif ve olgun hizmet anlayışı doğrultusunda göstermiş olduğu çabaların karşılığını yurtiçindeki tüm zincir otellerin ve 5 yıldızlı otellerin bir numaralı tedarikçisi olma sıfatıyla alan firma aynı zamanda Avrupa başta olmak üzere Ortadoğu ve Amerika dahil bir çok kıtada onlarca ülkeye halihazırda ihracatını sürdürmektedir.

  Firma üretimini 45 kişilik çalışanı ile 6000 m2 kapalı alana sahip Avcılar fabrikasında gerçekleştirirken; stok yönetimi ve depolama faliyetlerini de hem Avcılar fabrikası ana deposu hem de İkitelli Sanayi Bölgesi'ndeki 1200 m2'lik deposu üzerinden sağlamaktadır. Sabun imalat, Plastik şişirme Enjeksiyon, Kozmetik üretim, Dolum , Paketleme gibi ana bölümlerden oluşan fabrika bünyesinde süregelen üretim faaliyetleri; Ar-ge, Tasarım ve Kalite kontrol laboratuvarı departmanları tarafından desteklenmektedir.

  Bunun yanı sıra, diğer tüm departmanlardan tamamen izole bir şekilde faaliyet gösteren "Gıda Üretim" bölümünde; yine otellere ve restoranlara yönelik düşük gramajlı hardal, ketçap, mayonez ve reçel türleri, kendi markası olan "HAMAK" adı altında temin edilmektedir. Tamamı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nca onaylı olan bu ürünler, firma bünyesindeki soğuk hava depolarında stoklanmakta ve ihtiyaçlara yönelik günlük sevkiyatlar gerçekleştirerek, müşterilerine en hızlı servisi sağlamaktadır.

  Temko Kozmetik, üretimde kaliteyi vizyon sürekli gelişmeyi ise misyon olarak benimsemiştir. Firmada, ürünün girdi kalitesinin de önemine inançla, tedarikçiler ile güvene dayalı işbirliği içinde, girdilerin en kaliteli, en ekonomik ve en hızlı şekilde temin edilmesi amaçlanmaktadır. Buna ek olarak kalite sistemini TS-EN-ISO 9001:2008 kalite belgesi ile belgelendirmiştir. Firma bünyesinde üretilen her kozmetik ürün Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Müdürlüğü'ne bildirimi ile başlayan ve ürünün sevkiyatından iki sene sonrasına kadar uzanan süreçte Temko Kozmetik kontrolü ve sorumluluğu altındadır. Bu, kalite kontrol sisteminin bir parçası olan barkod ve parti numaralarının yardımıyla, gerektiği hallerde ürünün 24 ay öncesindeki ilk üretim prosesinde kullanılan hammadde bilgileri, dolum raporları ya da analiz sonuçlarına kadar ulaşabilirlik sağlamaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll