Tekno Servis Bilgisayar - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 154 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Tekno Servis Bilgisayar
  Fax
  04348277470
  Adres
  Aydınlar Mahallesi Kasımpaşa Caddesi Yaşar 2 Apt. No:6 Zemin Kat
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@teknoservis.org
  Web Sitesi
  http://www.teknoservis.org/page/

  Tekno Servis Bilgisayar, 2008 yılında kurulmuş olup, insan kaynaklarına verilen önem, yüksek eğitimli çalışanlar ve müşteriye ilişkilerinde gösterilen hassasiyet, geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur.Müşteri portföyünün geniş olması, sayesinde oluşturduğumuz bakım-destek gruplarını, önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmakta, bu sayede, Ankara çevresindeki bir çok bölgeye hızlı erişim sağlamaktayız.


  Şirket bünyesinde bulunan eğitim-destek elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlı çözüm sunmak için çalışmaktadırlar. Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize natif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için çalışmaktadırlar.


  Geniş müşteri portföyümüz Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personellerin, hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamaktadır.
  Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, natif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız.


  Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.

  Neden Biz?

  2008 yılından bu zamana faaliyette bulunan bir şirket olarak temel amacımız hep müşteri memnuniyeti olmuştur.Tecrübemize dayanarak kurmuş olduğumuz şirket etkileşimlerinde hep iyi bir hizmet sunduk.Bu yüzden kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli elde ettik.


  Müşterilerimizin bizi seçmesinin temel sebebleri olarak;


   Müşteri anlayışı,
   Kaliteli hizmet,
   Uygun fiyat,
   İyi performans olarak sıralayabiliriz.

  Çalıştığımız Alanlar;

  Tekno Servis Bilgisayar olarak;


   Teknik Servis,
   Web Tasarım,
   Notebook Tamiri,
   Yazılım Destek,
   Network Çözümleri,
   Marka & OEM PC Satış alanlarında hizmet vermekteyiz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll