Teknik Paten Havalandırma & Klima - / | https://www.firmasepeti.com
Teknik Paten Havalandırma & Klima
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 48 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Alihan Temuçin
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Altın Bakkal Sokak N:4/A Tarlabaşı - Beyoğlu 34435
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  havalandirma@mail.com
  Web Sitesi
  https://www.teknikpatenhavalandirma.com

  Havalandırma sistemlerini, her türlü mekana ve işyerine kurmaktayız. Yüksek talep gelen mekan türlerinden bazıları : cafe, restaurant, otel, lokanta, kahvehane, boyahane, otopark ve ofis olarak sayılabilir. Hatta ev havalandırma sistemleri de havalandırma hizmet alanlarımızdandır. Havalandırma sistemlerinin imalatını ve montajını kendi ekibimiz ile kendimiz üstlenmekteyiz. Havalandırma fanı seçimi ve havalandırma kanalı ölçümlerini yapıp hesaplama sonucu belirlemek için ücretsiz ön keşif hizmetimiz de bulunmaktadır. Ön keşif hizmetimiz İstanbul içi için ve belli mekan türleri için geçerlidir.

  Özellikle restaurant, otel ve cafe gibi gün içinde yoğun olarak yemek ve içeceklerin hazırlandığı ortamlarda yoğun koku ve dumanlar havalandırma sistemleri ile dışarı tahliye edilir ve içeriye temiz hava aktarılır. Bu yerlerdeki havalandırma kanallarının temizlikleri ve bakımları periyodik olarak tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

  Benzer şekilde klima bakım ve temizliği için de sayısız hizmet verdik bugüne kadar. Klima servisimiz içinde yer alan klima bakımı ve klima temizliği hizmetlerimiz profesyonel olarak ve itina ile gerçekleştirilmektedir.

  Klima temizliğinde ve havalandırma kanalı temizliğinde kullandığımız temizlik ilaçları sağlığa zarar vermeyen ama temizliği en iyi şekilde yapan özel temizleme solüsyonudur. Diğer malzemeler ile birlikte tam bir temizlik sağlanmaktadır. Gaz kontrolleri yapılıp eksiklik varsa gaz takviyesi de yapılmaktadır. Ayrıca klima temizliğinde iç ünite ve dış üniteler haricinde pervanelerin de temizliği ayrıca yapılmakla birlikte kolay temizlenemeyen alanlar da özel olarak temizlenip bakımı yapılmaktadır. Soket bağlantıları ile kablo bağlantıları kontrol edilerek klimaların etkin çalışması önünde engel olabilecek veya klimaların ömrünü kısaltabilecek her nokta titizlikte analiz edilip duruma göre çözüme tarafımızdan kavuşturulmaktadır.

  Klima servisi hizmetlerimizi İstanbul’un 39 ilçesinin her mahallesine götürüyoruz. Gün içinde hızlıca hizmet verdiğimiz yerler başlıca : Beyoğlu, Sarıyer, Cihangir, Beşiktaş, Ortaköy, Şişli, Osmanbey, Mecidiyeköy, Kağıthane, Göktürk, Eyüp, Nişantaşı, Tarabya ve Etiler diye sıralayabiliriz. Bu ilçe ve semtlerin hepsine gün içinde klima bakımı, klima temizliği, klima montajı ve klima satışı (ikinci el klima satışı dahil) hizmetleri vermekteyiz. Tüm bunların fiyat ve ayrıntılarını mobil telefonlarımızdan öğrenebilirsiniz.

  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll