TEKNİK DALGIÇLIK - / | https://www.firmasepeti.com
TEKNİK DALGIÇLIK
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 110 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  TEKNİK DALGIÇLIK
  Fax
  0216 572 64 00
  Adres
  Aydıntepe Mahallesi Sahil Bulvarı Alize İş Merkezi Kat:1 No:191/44
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@teknikdalgiclik.com
  Web Sitesi
  http://www.teknikdalgiclik.com

  2006 yılında Ufuk Alagöz tarafından kurulan Teknik Dalgıç Denizcilik Şirketi dalış hizmetleri , batık çıkarma, gemi kurtarma, gemi bakımı ve tamiri, liman inşaatları , şamandıra donatım işlemleri, deniz tarama işleri, gemi ekipman temini sağlama hizmetleri vermektedir.

  Teknik Dalgıçlık Şirketi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini öncelik alan anlayışı, denizcilik ve dalış konusunda ki tecrübeleri, dürüst ve profesyonel bakış açısı, çalışanlarını eğiten ve belgelendiren iş anlayışı sayesinde her geçen gün kendini geliştirerek sektörünün aranılan isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Genel sualtı hizmetlerini uluslararası İmca Dalışı belgelerimizle yapmaktayız.

  İSO 9001_ 2008 belgelerimize ilave olarak, deniz inşaatları, deniz üstü sabit platform ve gemiler için her türlü hizmet desteğini uluslararası standartlarda verilebilmek adına, gelişen teknolojiyi takip etmek önceliğimizdir.Dalışlar için gerekli tüm techizatın ve deneyimli ekibimizle beraber; 18 m boyunda saç tekne, basınç odası, kanal kazıcı, airlift ve toyo pompamız bulunmaktadır.

  UFUK ALAGÖZ

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll