Tabelago - / | https://www.firmasepeti.com
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 63 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Tabelago
  Fax
  Belirtilmemiş
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Kaynarca Mah. Özgürlük Sok. No:8 Pendik/İSTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  bilgi@tabelago.com
  Web Sitesi
  http://www.tabelago.com

  Tabelago, 2000 yılından bu yana var olan bir tecrübenin bir ürünü olarak yeni yüzüyle 2015'de kurulmuş bir şirkettir. Tabelago, profesyonel kimliği, mesleğinde uzmanlığı ve tecrübesi ile istanbul ve kurumsal müşterileriyle tüm Türkiye’de tabela sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

      Önce güven ilkesinden yola çıkarak portföyüne müşteri değil, çözüm ortaklarını katmayı hedefleyen firmamız; İstanbul’da tabelacı olarak kalite, uygun fiyat ve güven konusunda müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye devam ediyor. Tabela konusunda, profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan, tabela ve reklam ürünleri uygulaması konusunda güvenilir yapısıyla sektöründe çok çeşitli projelere imza atan Tabelago, reklam konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir. Ağırlık olarak, Işıklı Tabela, Totem Tabela, Fener Tabela, Bayii Tabelaları, Kutu Harf, Çatı Tabelası, Dijital baskı gibi hizmetler veren Tabelago, her geçen gün teknolojinin verdiği yenilikleri değerlendirerek kendini geliştirmektedir.

  2016 yılında daha iyi hizmet vermek için başlıca illerde şubeleşmeye başlayan Tabelago, İstanbul dışında Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Trabzon gibi büyük illerde şube ve temsilciliklerini açmış bulunmaktadır.

   

  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll