Sürprizler Diyarı Organizasyon - / | https://www.firmasepeti.com
Sürprizler Diyarı Organizasyon
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 105 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Barış Yücel
  Fax
  02122872942
  Adres
  Kültür Mah. Aydın Sok. No:9 Ulus Beşiktaş İstanbul
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@surprizlerdiyari.com
  Web Sitesi
  http://www.surprizlerdiyari.com

  Her türlü sürpriz organizasyonlar ile özellikler son dönemde romantik Türk erkekleri için vazgeçilmez bir sevgi göstergesi haline gelen sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarının profesyonel olarak gerçekleştirilmesi için farklı ve ilginç paketler ile çiftlerimize yardımcı olmak düşüncesindeyiz. Yatta, lazerle, Kız Kulesi'nde, Çırağan Sarayın'nda, Kumsalda, Sinemada ve Otelde hazırlanan paketlerimiz ile unutulmaz evlilik teklifi organizasyonlarından yararlanabilirsiniz.

   

  Profesyonel ekibimiz ile hayalinizdeki evlilik teklifini gerçekleştirmek üzere plan yapabilirsiniz. Sürprizler Diyarı'nda hayalleriniz gerçeğe dönüşür.

   

  Özellikle Boğaz Köprüsü altında Türkiye'nin en güçlü renkli lazer cihazı ile gerçekleştirdiğimiz evlilik teklifi organizasyonları ekonomik fiyatları ile dikkat çekmektedir. Yurtdışından gelen müşterilerimizin en çok tercih ettiği paketlerdendir. Muhteşem bir yatla, romantik bir Boğaz turu sonrasında devam eden sürprizler ile köprüye yansıtılan lazer ile evlilik teklifi gerçekleştirilmektedir.

   

  Yazın ise en çok tercih edilen paket , Kumsalda evlilik teklifi'dir. Bir kumsalın size özel kapatılması ve burada size özel süslemeler, size özel müzik yayını , sevdiğiniz yemekler eşliğinde sürpriz kutular ile yıldızların altında muhteşem bir evlilik teklifi organizasyonu, tabi ki hepsi Sürprizler Diyarında:)

   

  Sizleri diğer paketlerimiz ve daha fazla bilgi için sitemize bekliyoruz. http://www.surprizlerdiyari.com

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll