SÜMERPARK AVM - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 78 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  SÜMERPARK AVM
  Fax
  0258 252 12 13
  Adres
  Çal cad. No:1 20175
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@sumerparkavm.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.sumerparkavm.com.tr/

  Sümerpark AVM, Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Denizli’de yürütmekte olduğu çok bileşenli Sümerpark Proje’sinin ilk etabıdır. İzmir- Antalya karayolu üzerinde, şehrin önde gelen alışveriş ve iş merkezlerinin kalbinde yer almaktadır.

  47 bin 709 metrekare arazi üzerinde kurulu, 107 bin 002 metrekare brüt inşaat alanına sahip Sümerpark; 34 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı ile bünyesinde pek çok mağaza, restoran, cafe, eğlence merkezi ve geniş çocuk alanlarına ev sahipliği yapmaktadır. 11 bin 751 metrekarelik hipermarket, 4 bin 500 metrekarelik yapı market, 2 bin 300 metrekarelik elektronik marketi, 2 bin metrekarelik büyük perakende mağazası, 2 bin 500 metrekarelik eğlence merkezi ile 5 anchoru aynı çatı altında toplamakta, giyim, ayakkabı, kozmetik, çocuk giyim, oyuncak ve gıda alanlarında 80 mağaza ile misafirlerine pek çok seçenek sunmaktadır.  Kipa Hipermarket’in yanında, Denizli’ye Sümerpark ile birlikte giren Bimeks, Çetinkaya, Twist, Mothercare,  ziyaretçilerimize kapılarını açmış bulunmaktadırlar.

  Ayrıca  30 Ağustos’ta kapılarını açmış, 2 bin 500 metrekarelik alan üzerine kurulan Denizli’nin en büyük eğlence merkezi Sümer Joypark’ta 14 hatlı bowling, lazer paintball oyunu, karaoke, bilardo, top havuzu, atlı karınca, çocuk lunaparkı, video oyunları, çarpışan otolar, simulasyon oyun konsolları yer almaktadır.

  Alışverişi keyif haline getiren yeşil alanları ve bin 670 araçlık kapalı, 280 araçlık açık otoparkı ile Sümerpark Denizli’de klasik bir alışveriş merkezinin ötesinde, yeni bir yaşam alanı seçeneği ortaya çıkarıyor.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll