Sesal Karel santral - İstanbul / Ümraniye | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 1127 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Şener ŞEN
  Fax
  0216 461 8161
  Adres
  Mithatpaşa Caddesi Çakmak İş Merkezi No: 116 / 2
  İl/İlçe
  İstanbul / Ümraniye
  Semt/Mah.
  Atatürk / ATATÜRK MAH.
  Mail
  info@sesal.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.sesal.com.tr/

  Haberleşme araçları konusunda faaliyet gösteren "Sesal Telefon" 1988 yılında kurulmuş olup, o zamanın sistemleri olan şefsekreter santraların imalatı ve montajı ile İstanbul Kadıköy'de ticari hayatına başlamıştır. Daha sonra piyasaya elektronik telefon santrallarının çıkması ile birlikte bunların satışını ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini vermeye başlamıştır. Bu zamana kadar bir çok projeyi anahtar teslimi gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini birinci koşul olarak kendine ilke edinmiştir.

   

  Faaliyet alanındaki yenilikleri takip edip bunlardan müşterilerimizin haberdar edilmesi ve faydalanmasını sağlamak en önemli önceliklerimizdendir. Firmamız Karel sistemlerine satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

  Firmamız telefon santralları satışı, montajı ve satış sonrası teknik servis hizmeti vermektedir. Montaj esnasında ve daha sonradan ihtiyaç duyulan kablolama teknisyenlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

  Firmamız danışmanlık, projelendirme, telefon ile uzaktan destek ve gerekirse sistemi uzaktan programlama hizmetlerini ÜCRETSİZ vermektedir. Gerektiğinde müşterilerimiz adına Türk Telekom'da yapılması gereken işlemleri vekaleten yapmaktadır. Arıza ihbarlarına ise en geç 24 saat içinde müdahale ederek müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmeye çalışmaktadır. Firmamız sadece tek bir konu üzerine hizmet vererek bu konuda profesyonelleşmiş ve sadece tek bir konuya hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll