Saray Halı - / | https://www.firmasepeti.com
1
1
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 56 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Saray Halı
  Fax
  0 (216) 572 94 42
  Adres
  Atatürk Mah. Vedat Günyol Cad. No:13 34750
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@sarayhali.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.sarayhali.com.tr/

  Türkiye’nin lider makine halısı üreticisi Saray Halı’nın temeli 1972 yılında atılmıştır. Saray Halı; gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar sonucunda üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği, ihracatı ve teknolojik üstünlükleriyle bugün makine halısı sektörünün en güçlü ve lider kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır.

  Makine halısı ve turizm alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren Saray Halı 1998 yılında Türkiye’nin en büyük entegre tarım ve hayvancılık işletmelerini de bünyesine katmıştır.

  Başarılı ve istikrarlı çalışmalar ve yatırımlarla sürekli büyüyen Saray Halı’nın, turizm, tarım ve hayvancılık sektörlerindeki işletmelerinde yaklaşık 2.500 kişi istihdam edilmektedir.

  Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenip, sektöründe lider konumunu sürdüren Saray Halı 50’yi aşkın dünya ülkesine de ihracat yapmaktadır.

  Saray Halı; kaliteyi, dekoratif tasarım incelikleri ile bütünleştiren halıları üretmeyi, kalite, ihracat ve istihdam alanındaki katkılarını geliştirmeyi ve güçlü bir firma olarak kalmayı hedeflemiştir.

  Saray Halı Anonim Şirketi; İstanbul’da faaliyetini sürdüren Genel Müdürlüğü, 17 ilde teşkilatlanmış Pazarlama Bölge Müdürlükleri, Almanya’da kurulu Avrupa Satış Temsilciliği ve 1000’in üzerinde satış bayisi ile Türkiye’nin en büyük makine halısı üreticisidir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll