SANİTAS THERMAL - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 82 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  SANİTAS THERMAL
  Telefon
  Fax
  444 79 82
  Adres
  Kaplıcalar Mevki, Kaplıcalar cad. No:201/50600 kapadokya
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@sanitasthermal.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.sanitasthermal.com.tr/hakkimizda.html

  Otel Hakkında

  tari̇h ve kültür hazi̇nesi̇ ülkemi̇zi̇n dünyaca ünlü desti̇nasyonu kapadokya’daki̇ nevşehi̇r’i̇n kozakli i̇lçesi̇nde sultanlara layik bi̇r tati̇li̇n keyfi̇ni̇ sürmeye hazir misiniz?

  kayseri̇ havaalanina 95, nevşehi̇r havaalanina 85, kapadokya’ya 75 km ve kozakli şehi̇r merkezi̇ne i̇se sadece 2,5 ki̇lometre mesafedeki̇ kaplicalar mevki̇i̇nde yükselen bu muhteşem 5 yildizli tek tesi̇s, dünyanin sağlik ve tati̇l merkezi̇; sani̇tas termal sui̇t otel…

  30 bi̇n metrekare açik, 43 bi̇n metrekare kapali olmak üzere toplam 73 bi̇n metrekareli̇k alanda hi̇zmet veren sani̇tas termal süi̇t otel, mi̇safi̇rleri̇ne ferah bi̇r ortamda unutulmaz bi̇r tati̇l i̇mkâni sunuyor.

  1 adet ki̇ng sui̇t, 23 quin sui̇t, 199 family sui̇t, 29 standart ve 3 engelli̇ olmak üzere toplam 255 odasi ve 1200 yatak kapasi̇tesi̇ne sahi̇p sani̇tas, sağlik ve kongre turi̇zminde dünyanin en büyük ve en lüks tesi̇sleri̇nden biri̇.

  bi̇r tati̇lden fazlasini bekleyenleri̇n adresi̇ sani̇tas termal sui̇t oteldeki̇ güzelli̇k merkezi̇nde sunulan özel di̇yet, ki̇lo kontrolü, vücut anali̇zi̇, lenf drenaj, şenspaj uygulamalari mi̇safi̇rleri̇ne di̇nlenmeni̇n yani sira yeni̇lenerek genç bi̇r görünüme kavuşma i̇mkani sun

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll