Şahin Kırtasiye - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 116 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Şahin Kırtasiye
  Fax
  02125223395
  Adres
  Merkez Mah. Soguksu Cad. No:7/1 B-3
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@sahinkirtasiye.com.tr
  Web Sitesi
  sahinkirtasiye.net/

  HAKKIMIZDA

  Bazen çok önemli bir sınavda elinizde, bazen de çalışma masanızın üstünde… Bazen okulda yaptığınız ilk resmi boyarken, bazen de çok önemli bir anlaşmayı imzalarken…
  Bazen silmek istediğiniz bir notunuzun üstünde, bazen de çocuğunuzun okul çantasının içinde… Ama her zaman mutlaka yanınızdadır Mikro kırtasiye ürünleri.
  Sürekli kullandığımız ofis ve kırtasiye malzemelerinde, marka olabilmek için önce kaliteli olmanız gerekir. Sonra müşteriye doğru ürünleri, zamanında sunmanız gerekir. Ardından sunduğunuz ürünlerde devamlı olmanız gerekir.
  İşte Şahin Kırtasiye, 26 yılı aşkın süredir bu prensiplerle büyüyor. Çıktığımız bu yolda, her zaman daha iyi olmayı hedefledik. Sürekli geleceği düşündük, yatırımlarımızı da bu yönde gerçekleştirdik.
   
  İthalat, ihracat ve üretim merkezli faaliyetlerini yürüten Şahin Kırtasiye, kaliteli ürün anlayışı, farklı beklentilere çözüm sunabilme yeteneği ve uygun fiyat politikası ile büyük beğeni kazanmaktadır.
   
  Kırtasiye ve ofis ürünlerinde, dünyanın önde gelen markalarından, AIHAO, LANTU, TİKO gibi markaların distribütörlüğünün yanında MİKRO ürünlerinin de üretimini ve satışını yapmaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll