RO-YAL ÇORAP TEKSTiL - / | https://www.firmasepeti.com
RO-YAL ÇORAP TEKSTiL
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 34 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  RO-YAL ÇORAP TEKSTiL
  Fax
  0(212) 657 2409
  Adres
  Bağlar Mah. Martı Sok. No: 16 Güneşli
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@doresocks.com
  Web Sitesi
  https://www.doresocks.com/tr/

  Türkiye ve uluslararası çorap pazarının öncü firmalarından Dore Çorap, 1960’lı yılların sonlarına doğru Orhan SÖYLEMEZ tarafından İstanbul – Çemberlitaş’ta SÖYLEMEZ ÇORAP SANAYİ ve TİCARET ismi ile sektöre adım attı. 1982’de marka adını DORE ÇORAP olarak tescilleyerek çorap pazarında ismini kuvvetlendirdi.

  1988 yılında İstanbul – Çemberlitaş atölyesinden, halen üretim yeri olan İstanbul – Güneşli’deki 3 bin metrekarelik binasında üretime geçti. 90’lı yılların sonuna doğru yapılan yeni yatırımlarla kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırarak, yurt dışından ithal edilen birçok ürünü yerli üretime kazandırdı.

  1998 yılında piyasalardaki gelişmeler takip edilerek, Mehmet Lütfü SÖYLEMEZ tarafından kurulan İstanbul – Güneşli’deki RO-YAL ÇORAP TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ firması ile ince bayan çorabı üretimine başlandı.

  En son 2008 yılında ince bayan çorabı üretim hattını Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan ve toplam 20 bin metrekare üzerinde 10 bin metrekare kapalı alana sahip olan fabrikasına taşıyan Dore Çorap, bugün üstün kalitesi ve farklı özelliklere sahip geniş ürün yelpazesi ile öne çıkıyor. Hızlı ve en yeni otomasyon teknolojisi ile 45 yıldır kalitesinden ödün vermeden üretime devam eden Dore Çorap, üretiminin yüzde 60’ını iç piyasaya sunarken yüzde 40’ını ise ihraç ediyor.

  Modaya hızla ayak uyduran ve kendi modasını oluşturan yenilikçi firma Dore Çorap, dünya kalite standartlarındaki uzun dayanımlı ürünlerinin yanı sıra uygun fiyat politikası ile de fark oluşturuyor.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll