REKOS Endüstriyel Ve Ticari Soğutma Sistemleri - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

REKOS Endüstriyel Ve Ticari Soğutma Sistemleri
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 52 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  REKOS Endüstriyel Ve Ticari Soğutma Sistemleri
  Fax
  02423610106
  Adres
  Habibler Mah. 5727 Sk. No:4
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@rekossogutma.com
  Web Sitesi
  www.rekossogutma.com

  Hakkımızda

  2002 yılından bu yana beyaz eşya servisi ve yedek parça satışıyla, ısıtma & soğutma sistem ve malzemelerine dair en kaliteli ve en güvenli ürünlerin sunulduğu SÖKER SOĞUTMA; dinamik ve profesyonel ekibiyle sektörün lider firmalarından biridir. Antalya merkez ve şubesinin yanı sıra Adana, İzmir, İskenderun ve Hatay şubeleri ile İç Anadolu, Ege ve Akdeniz bölgelerine satış ve servis hizmeti sağlamaktadır.

   

  Bu faaliyetlere ek olarak 2014 yılında REKOS COOLING POWER markasıyla Endüstriyel ve Ticari Soğutma Sistemleri ve Soğuk Hava Deposu Panel ve Kapıları üretimine başlamıştır. Projelendirme, imalat ve taahhüt dahilinde Avrupa Birliği Standartlarına uygun anahtar teslim Soğuk Hava Depoları üretmekte ve servis hizmetleri sağlamaktadır. Uzaktan izleme sistemleri sayesinde 7/24 teknik destek ekibiyle ürünler güvence altına alınarak müşteri memnuniyeti her zaman önde tutulmaktadır.

   

  Soğutma sektörüne düşük enerji tüketimli, yüksek verimli, uzun ömürlü ve doğa dostu ürünler sunmaktadır.

   

  Geniş servis ağı, güvenli satış ve kaliteli ürünleri ile farklı ihtiyaçlara çözüm üretmeyi hedefleyerek özveriyle çalışmaya ve büyümeye devam etmektedir. Müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine ve paydaş firmalarına karşı sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmeyi amaç edinmiştir. Güvenilir çalışma politikası ve her geçen yıl gelişen altyapısıyla, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği başarılı projelerle sektörün yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

   

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kerevitaş, Algida, Bim, Metro, Gloria Golf Resort, Rixos, Maxx Royal, Kaltun Madran gibi sayılamayacak pek çok ismin tercihi olmuş ve olmaya devam etmektedir.

   

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll