Ramnur Tekstil Sanayi - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

Ramnur Tekstil Sanayi
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 139 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ramnur Tekstil Sanayi
  Fax
  02242117353
  Adres
  Yeni Yalova Yolu 7.km Okul Yolu Cd. No:50 16360
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@ramnurtextile.com
  Web Sitesi
  www.ramnurtextile.com

  HAKKIMIZDA

  Firmamız, 1935 yılında Eskişehir'de merhum Rahmi Yılmaz'ın kendi adını verdiği manifatura dükkanında ticari hayatına başlamıştır.

  Yıllar içerisinde Eskişehir'deki ev tekstili üzerine perakende ve toptan satış yapmakta olan mağaza üçe çıkmıştır. Halen faaliyette olan bu üç mağazanın yanı sıra 2005 yılında Bursa'da Ramnur Tekstil adı altında yıllık üretim kapasitesi 1,5 milyon metrenin üzerinde olan tam entegre bir tesis ile üretim sektörüne adım atılmıştır. Üretime başladığı günden bu güne kadar geçen sürede üretiminin 99%'u ihraç edilmiştir.

  Ham ipliğin bükümünden kumaşın dokunmasına ve sunuma hazır hale getirilmesine kadar geçen süreci kendi bünyesinde yaparak servis kalitesini kanıtlamış olan Ramnur Tekstil'in bundan sonraki hedefi markalaşmaya önem verip dünyaca tanınan bir firma olmaktır. Firmamız mevcut boyahanesine ek olarak yeni bir yapılanma ile 2011'in ilk çeyreğinde hizmete soktuğu ikinci bir boyahane ile ürün kalitesini ve servis hızını daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.  

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll