Pan Sound Light Visual - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 99 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Gökhan Dur
  Fax
  08508883439
  Adres
  Çamlıbahçe Mah. Tayyar Rahmiye Sok. No: 8/1 Kavacık / İSTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@pansoundlight.com
  Web Sitesi
  https://www.pansoundlight.com

   PAN Sound Light Vİsual olarak 1996'dan bu yana 20 Yıllık sektör deneyimini tecrübesini korurken, bugün teknik malzeme/ekipman kiralayan bir Ses, Işık, Görüntü Sistemleri firması olmanın çok ötesindeyiz.

  Firmamız PAN Sound Light Vİsualkuruluş tarihimiz olan 2010 yılından itibaren yapmış olduğumuz hizmetlerle müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

  TÜRKİYE’ nin bir çok ilinde kurum kuruluşlara kadar sesli ve görsel sunum sistemleri üzerine satış, kiralama, bakım, kurulum adına hizmet vermektedir.

  Pan Technical Systems gerçekleştirdiği proje ve teknoloji destek  hizmetleriyle siz değerli müşterilerine destek vermektedir.

  Firmamız tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Görsel & Teknik alt yapı faaliyet alanlarına sahip deneyimli, dinamik ve her gün yeni bir proje üreten ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

  Firmamız aynı zamanda Mühendis ve Teknisyenlerimizle Türkiye’de Kurum ve Kuruluşlara Ses, Işık, Görüntü Sistemleri,Yapısal kablolama, IT, üzerine dünya ile aynı anda takip ettiği yenilikçi Teknoloji bilgi birikimiyle danışmanlık desteği vermektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll