Osevio - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 137 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Osevio
  Fax
  02167062313
  Adres
  Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi Sakarya Sokak No:35 Malte Plaza K:2 D:204 Maltepe / İstanbul
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@osevio.com
  Web Sitesi
  https://www.osevio.com

  HAKKIMIZDA

  Osevio.com Türkiye'de kaliteli dekoratif vazolarıyla ve en taze çiçekleriyle ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için Aralık 2017 yılında kurulmuştur. 2018'in son çeyreğinde ise Yenilebilir Çiçek(Meyve Sepeti)Kek Buketleri ve Hediye Sepeti aranjmanlarını da natif olarak siz müşterilerimize sunmaya başlamıştır.

  Her gün aynı gün teslimat gerçekleştiren osevio.com, tüm Türkiye'de sizlere hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Aktif olarak gönderim yaptığımız şehirlere bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Siparişiniz bize ulaştıktan sonra gönderim bölgesine en yakın dağıtım kanallarımız tarafından belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda sizleri siparişinizin her aşamasında e-mail ve sms ile bilgilendirip uçtan uca operasyonumuzu titizlikle takip etmekteyiz.

  Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı amaçlayan osevio.com, etkileyici taze çiçek aranjmanlarının yanında dekoratif ve şık el yapımı yeni vazolarıyla da fark yaratmayı amaçlıyor. Başka hiçbir sitede göremeyeceğiniz el yapımı dekoratif vazolar ve çiçek aranjmanları ile yenilikçi sürprizler hazırlayan osevio.com, özel günlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

  Osevio.com ayrıca kişiye özel olarak sunduğu çiçek uzmanı eklentisi ile de kullanıcıların çiçek seçimi sürecinde yanında olmayı amaçlıyor. osevio.com çiçek uzmanı müşterileri dikkatlice dinler ve özel günü için ideal çiçeği onlar için bulur.

  Hediye göndermek için her zaman yenilikçi çözümler üreten ve üretmeye de devam edecek osevio.com, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

  Usta eli değmiş çiçek aranjmanları, taze üretim Meyve SepetleriKek Buketleri ve Hediye Sepetleri ile müşterilerine etkileyici sunumlarla ulaştırmayı amaçlayan osevio.com ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık bir tık uzağınızda.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll