Orjitek Led Ekran Sistemleri www.ledekranci.com - / | https://www.firmasepeti.com
Orjitek Led Ekran Sistemleri www.ledekranci.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 83 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  özcan demir
  Fax
  08508401081
  Adres
  şerefiye mh. rasim betir bulv. no:23-C
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  orjitek@gmail.com
  Web Sitesi
  www.ledekranci.com

  ORJİTEK Elektronik Reklamcılık - Aydınlatma ve Led Ekran Sistemleri Montaj İmalat Hizmetleri, öncelikle Gate - Led markası ile ileri teknoloji ürünlerini kullanarak led ekran sistemleri montaj imalatı yapmaktadır. Orjitek Düzce’de bulunan tesislerinde istediğiniz ölçülerde ve piksel aralıklarında led ekran sistemlerini istediğiniz konseptte hazırlayarak, anahtar teslim olarak sizlere teslim etmekte ve yedek parça – servis ve teknik eğitim hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Bu hizmetleri almakla sadece ürün sahibi olmuyor Orjitek ayrıcalığını yaşayarak fark ediyorsunuz.
  Ayrıca dekoratif aydınlatma sistemleri konusunda da ileri düzeyde çalışmalar yapmakta ve özellikle ledli sistemler konusunda sizlere kaliteli ve ileri düzeyde aydınlatma ürünlerini sunmaktadır.
  Orjitek Led; Led ekran , led pano, dev led totem, mağaza led ekran, vitrin led ekran, totem led ekran, led clp, iç mekan led ekran, dış mekan led ekran ve led aydınlatma sistemleri ürünleri ile  reklamcılıkta da kullanılabilen bir çok ürünü ürün gamında bulundurarak size hızlı ve kesin çözüm sağlayabilmektedir.
  Led ekran teknolojilerinde göstermiş olduğu üstün başarılardan sonra firmamız Gate – Led Led Ekran Sistemleri yeni bir kurumsal yapılanma aşamasına girerek bir çok ürün gamınıda ürün portföyüne ekleyerek ORJİTEK adı altında yukarıda saydığımız ve sayamadığımız bir çok alanda sizlere hizmet vermenin haklı mutluluğunu yaşamaktadır.
  Bazı Ürünlerimiz:
  20 piksel full color led ekran – 16 piksel full color led ekran – 12 piksel full color led ekran – 10 piksel full color led ekran – indoor led ekran sistemleri - outdoor led ekran sistemleri – led clp – led raket – şehir mobilyaları – solar enerjili sistemler –led ekran, led ekran fiyatları, led ekran m2 fiyatları, kiralık led ekran, led ekran servis, led ekran kalite, led ekran satış, led ekran kiralama, mobil led ekran, seçim aracı

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll