Önce Güvenlik İş Güvenliği LTD ŞTİ - / | https://www.firmasepeti.com
Önce Güvenlik İş Güvenliği LTD ŞTİ
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 76 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Halil Türer
  Fax
  08502219522
  Adres
  GMK Bulvarı 5424 Sok No:51/A Akdeniz-Mersin
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@onceguvenlik.com
  Web Sitesi
  www.onceguvenlik.com

   

   

  Önce Güvenlik İş Güvenliği Ltd.Şti olarak   www.onceguvenlik.com markası ile 2012 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Hedefimiz iş yapılan her yerde ,her işletme de her kurumda ve ortamda güvenlik unsurunun göz ardı edilmemesine katkıda bulunabilmek ve iş kazalarının azaltılması konusunda kişisel koruyucu tedbirlerin alınmasını sağlayan ürünlerimizle bilinçlenmeye katkı da bulunabilmektir.

   

  Satışını yapıp, hizmetini sunduğumuz 86 farklı markanın 5000’den fazla ürünü ile risklerden uzak durmanıza katkı sunuyoruz. İşte hizmet verdiğimiz ürün gruplarımız :

   

   

   

   

  Baş ve Yüz Koruma Ürünleri, Göz Koruma, Kulak Koruma, Toz Maskeleri, Gaz Maskeleri ,İş Eldivenleri, İş Ayakkabıları 

   Emniyet kemerleri, geri sarımlı düşüş durdurucular, inşaat güvenlik ağları, yatay ve dikey yaşam hatları gibi yüksekte çalışma risklerini minimuma indirecek tüm ürünler                                                               

  İşletmenizde dökülen yada saçılan tehlikeli maddelerin güven içersinde bertaraf edilmesini sağlayacak yağ emici ve kimyasal emici sosis, ped , yastıklar ve granürler ile Amerika’dan ithal Newpig marka döküntü uzmanı ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

  Yol Kasisleri, Trafik koni ve dubaları, Yol butonları, Delinatörler, Trafik aynaları ve dikmeleri satışı ve montajı.

       Emniyetli falçatalar ile %100 güvenli koli açma-soyma işlemleri  ve yedek uçları, ergonomi ürünleri, yetkisiz kişilerin çalışma alanına müdahalesini engelleyen kilitleme ekipmanları ile tam güvenli çalışma alanı ve minimum kaza riski

  İkaz ve uyarı levhalarının renk, şekil ve boyut  standartlarına uygun olarak imal edilen bilgilendirici, yasaklayıcı, yönlendirici levhalar istenilen ölçü ve tasarımda yapılabilmektedir.

  İşçileriniz ve tüm çalışanlar için baskılı yada nakışlı firmanız logosu uygulanmış kıyafetler, ikaz yelekleri, soğuk hava tesisleri için özel kıyafetler, yağmurluklar ve parkalar  birçok model seçeneği ile hizmetinizde.

  ADR levhaları, Alev almaz kıyafetler, Flaşörler, Göz durulama sıvıları ,drenaj örtüleri, emici setleri gibi araçlarda zorunlu olan güvenlik ekipmanları stoklarımızdadır.

  Sizlere de hizmet sunabilmemiz için bize satis@onceguvenlik.com mailinden yada 0850 582 3 522 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.İlginiz için teşekkürler, en kısa sürede çalışmak ümidiyle.

   

   

   


   

  Ticari Ünvan: Önce Güvenlik İş Güvenliği Çevre ve Yangın Söndürme Ekipmanları İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
  Vergi Dairesi: Liman
  Vergi No: 656 032 23 86
  Adres: Üç Ocak Mah. GMK Bulvarı 5424 Sok. No:51/A Akdeniz /Mersin
  Tel: 0 850  582 3 522
  Fax: 0 850 221 9 522  
  E-Posta: satis@onceguvenlik.com

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll