Okul Koçum Eğitim Platformu - / | https://www.firmasepeti.com
Okul Koçum Eğitim Platformu
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 44 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Osman Sarı
  Fax
  Belirtilmemiş
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Düğmeciler, Yusuf Efendi Çiftliği Sk. Eyüpsultan İstanbul
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  okulkocum@gmail.com
  Web Sitesi
  https://okulkocum.com

  Okul Koçum Eğitim Platformu 2013 yılında temelleri atılan okul ve sınav odaklı rehberlik çalışmaları yürüten bir eğitim platformudur. Okul koçum, kurulduğu günden bu yana; eğitim koçluğu, özel ders, psikolog desteği sağlayarak öğrencinin tüm ihtiyaçlarına anında cevap veren bir yapı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Geniş eğitmen kadromuzla İstanbul’un her noktasında kesintisiz hizmetle çalışmalarımızı sürdürmekte, karşılaşacağımız her probleme çözüm olmaktayız. Tek gayemiz; iyi ki okul koçum var demeniz.

   

  Vizyonumuz:

  Firmanızın ismi, eğitim ve öğrenmenin değerini maksimize etmek ve her öğrencinin kendi potansiyelini tam olarak kullanabilmesi için gereken destek ve rehberliği sağlamak üzere dünya çapında bir lider olmayı hedeflemektedir. Teknolojiyi ve kişiselleştirilmiş öğrenme yaklaşımlarını kullanarak, öğrencilerin kendine güvenini artırmayı, başarılarını maksimize etmeyi ve hayatları boyunca devam edecek bir öğrenme aşkı geliştirmeyi hedefliyoruz.

   

  Misyonumuz:

  Öğrencilerin eğitimlerinde ve kişisel gelişimlerinde başarılı olmaları için onlara kaliteli ve etkili online eğitim koçluğu hizmetleri sunmaktır. Her öğrencinin eşsiz olduğunu ve her birinin farklı öğrenme stilleri, yetenekler ve hedefleri olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlama ve onları destekleme üzerine odaklanan kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsiyoruz.

   

  Değerlerimiz:

  Öğrenci Odaklılık: Her öğrenciye eşsiz ve bireysel bir yaklaşım ile hizmet verme konusunda kararlıyız.

   

  Kalite: Eğitim koçluğumuzun kalitesini, öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için sürekli olarak iyileştiriyoruz.

   

  Yenilikçilik: Teknolojiyi ve yenilikçi öğrenme stratejilerini kullanarak, öğrencilerin öğrenme deneyimlerini kişiselleştirmek ve geliştirmek için sürekli araştırma ve geliştirme yapıyoruz.

   

  Saygı: Her öğrencinin bireyselliğine ve çeşitliliğine saygı gösteriyoruz. Onların öğrenme stillerini, yeteneklerini ve hedeflerini anlamaya ve onları desteklemeye adanmışız.

   

  Sürdürülebilirlik: Öğrencilere, hayat boyu öğrenme becerilerini geliştirebilmeleri ve başarılarını sürdürebilmeleri için gerekli araçları sağlama konusunda kararlıyız.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll