Nilüfer Turizm - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 68 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Nilüfer Turizm
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Yeni Yalovayolu 14.km Nilüfer Turizm Tesisleri
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  nilufer@nilufer.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.niluferturizm.com.tr/

  Nilüfer Turizm;

  'Sınırsız Müşteri Memnuniyeti' sağlamak esası üzerine kurulmuş, "İnnovasyon" niteliğinde bir çok yeniliğe imzasını atmıştır. ''Güvenli Ellerdesiniz'' ilkesiyle; firmamızda güvenin, en önemli unsur olduğunu belirtmiş; Güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir

  Nilüfer Turizm ailesi olarak yolcularımızın memnuniyetini önemsiyor, mutlu bireyler ve mutlu çalışanlar ilkesiyle hareket ediyoruz. Eğitimin hayatımızın her alanında var olması gerektiğine inanıyor, yeni bilgiler eşliğinde değişime ayak uyduruyoruz.

  Firmamızın değişen gereklilik ve beklentilerine göre eğitim ihtiyaçlarımızı analiz ederek, gerek kurum içi eğitimcilerimizden gerek dış kaynaklı eğitim firmalarından destek alıyoruz. Firmamızın kurum kültürüne ve çağımızın beklentilerine uygun eğitimler tasarlıyoruz.
  İyi ve kaliteli hizmet vermeyi benimseyen firmamızda çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini arttırmak amacıyla "İletişim”, “Beden Dili”, “Yolcu Odaklı Hizmet”, “İş Güvenliği”, “İş ve Hizmet Kalitesi”, “Yönetim Becerileri”, “Liderlik”, “konularında eğitimler düzenlenmektedir. 

   

  YÖNETİCİLERİMİZ

  Özel eğitimciler tarafından "Yönetim Becerileri" konusunda profesyonel destek almaktadırlar.

  TÜM PERSONELİMİZ

  Özel eğitimciler tarafından " Müşteri Memnuniyeti, İletişim, Toplam Kalite Yönetimi" konularında profesyonel destek almaktadırlar.


  KAPTANLARIMIZ

  Nilüfer Turizm, Mercedes-Türkiye Firması ile "Emniyetli ve Ekonomik Araç Kullanımı Eğitimi" konusunda işbirliği yapmıştır. Firmanın profesyonel sürüş eğitmenleri tarafından verilen eğitimlerde; araç kontrolü, değişen yol koşullarına göre sürüş teknikleri, araç emniyeti, yol emniyeti, karşılaşılabilecek olası durumlarda araç kontrolü, ekonomik araç kullanımı ve araç bakımı konusunda detaylı bilgiler verilmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll