Nexoff - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 54 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  -
  Fax
  +90 264 276 87 45 - 46
  Gsm
  Adres
  Hanlıköy Merkez Mah. Hatip Sokak No:26/28
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@nexoff.com
  Web Sitesi
  http://www.nexoff.com/

  1981 yılında, Adapazarı Çark Sanayinde faaliyete başlayan firmamız, 1995 yılında Özlem Çelik Büro Mobilyaları Tic. Ltd. Şti. unvanına kavuşmuştur. 2000 yılında E-5 karayolu üzerindeki fabrika binasına taşınmış ve 2007 yılında 2. fabrika binasını hizmete açmıştır.

   

  Özlem Çelik Büro Mobilyaları NEXOFF markası ile  TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE belgelerine sahiptir.

   

  Firmamız, sürekli büyüyen müşteri portföyü ile yurtiçi ve yurt dışında  birçok projeye imzasını atmıştır ve atmaktadır. NEXOFF, 14.000 m2 arazi üzerinde, 9.000 m2 kapalı alanı ile başta ofis mobilyaları ve koltukları olmak üzere iş merkezleri, yönetim binaları, bankalar, özel şirketler, okul, yurt, hastane, oteller, dershane, resmi daireler vb. projeli işlerde müşterilerine çözümler sunmaktadır.     

   

  NEXOFF, ürün yelpazesi itibari ile VIP alanlar, Yönetici Masa Takımları, Personel Çalışma Alanları, Çalışma İstasyonları, Panel Sistemleri, Toplantı Masaları, Karşılama alanları ve Depolama Sistemler ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.

   

   

  Vizyonumuz,

   

  Teknolojik gelişmeleri takip ederek, tasarım ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, yaşamı kolaylaştıran, kaliteli, modern, estetik ve ergonomik çözümler sunarak Türkiye ve Uluslararası alanlarda lider ve örnek bir kuruluş olmaktır.

   

   Misyonumuz,

   

  Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki ve yasal kurallara saygılı ve bu kurallara riayet eden, çalışanlarına, müşterilerine ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli geliştiren bir kurum olmaktır. Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe katetmektir.

   

   

  Kalite Politikamız,

   

  Müşteri ve çalışanları ile bir bütün olan, bu bütünün gelişmesi, büyümesi için sürdürülebilir gelişme bilinci ile misyon ve politikalarını sürekli gözden geçirmeyi benimseyen, bu düşünceyle ürünleri, hizmetleri, bunları ortaya çıkaran süreçleri sürekli iyileştirme amacında olan Nexoff;

   

  • Ürün güvenirliği ve çevre bilincini, üretimin vazgeçilmez parametresi sayar.

  • Yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla teknolojinin bütün imkânlarını müşterilerine sunar.

  • Müşteri beklentilerini esas nokta görerek, üretim, satış ve satış sonrası süreclerini buna göre düzenler.

  • Hizmet kalitesinin artmasındaki en önemli unsur olarak insana yatırımı görmektedir.  Bünyesindeki personelin gelişmesini, istihdamını ve memnuniyetini sağlamak için gelişen teknolojinin imkânlarından ve eğitim araçlarından faydalanır.

  • Nexoff, müşteri beklentilerine ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle geliştirilebilir ve sürdürülebilir hizmet politikası benimsemiştir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll