Nesa Denizcilik - / | https://www.firmasepeti.com
Nesa Denizcilik
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 80 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Nesa Denizcilik
  Fax
  0 212 219 56 47
  Adres
  Sıracevizler Caddesi Esen Sokak Saruhan Plaza No: 6 Giriş Kat
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@nesadenizcilik.com
  Web Sitesi
  http://www.nesadenizcilik.com/

  NESA DENİZCİLİK
  1992’li yıllarda İstanbul'da kurulan NESA DENİZCİLİK YAKIT NAKLİYAT İNŞ. TUR. VE TİC. LTD. ŞTİ . Türkiye'nin denizcilik sektöründeki önder firmaları arasına girme yolunda ilerlemektedir.
   
  VİZYONUMUZ
  NeSa Denizcilik , hizmet verdiği tüm sektörlerde olduğu gibi denizcilik sektöründe de küresel anlamda her türlü değişiklik, gelişim ve teknolojiyi takip ederek ilerlemeyi benimsemiştir. Bununla beraber, denizcilik hizmetleri işletmeciliğinde saygılı taşımacılık anlayışını da ilke edinmiştir.

  MİSYONUMUZ
  Öncelikle Türk Denizlerine hakim bir filoya ve hizmet ağına sahip olmak. Daha sonrasında uzak denizlerde varlık göstererek sektörde saygı duyulan, güvenli, bilinirliği yüksek bir marka haline gelerek ve doğru hizmetlere imza atarak globalleşen dünyada öncü kurumlar içinde yer almayı kendisine misyon edinmiştir.

  NeSa  Denizcilik, dünya çapında deniz taşımacılığı pazarında genç ve dinamik bir şirkettir. Şirket, dünyanın tanınan petrol ve kimya endüstrisi şirketlerine hizmet elde eden tankerler işletmektedir. Şirketin başlıca faaliyeti, petrol ürünleri ve kimyasal taşımacılığıdır. Şirket, Avrupa limanları ve ABD kıtasında hizmet sağlayabilen genç bir filoyu devam ettirmeyi hedeflemektedir. Gemilerin emniyetli ve verimli işletilebilmesi, yönetimin deneyimli ve eğitilmiş personel seçmesine bağlıdır. Şirket, tüm uluslararası kural ve düzenlemelerle uyumlu, ve müşterilerine yüksek standartlarda hizmet vermek için şirket yapısına kalite yönetim prensiplerini de benimseyen hizmet standardını sürdürmek istemektedir.

  Şirket merkez ofisi, İstanbul Türkiye’dedir. Şirket, sürekli olarak gemi ve kara mensubunun eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için çağdaş eğitim gereçlerini satın alarak kaynaklarını geliştirdi. Şirket kendisi ve müşterileri için yeni teknolojilerin ışığında daha emniyetli, çevresel kırılganlık, kazançlı ve muntazam durumları geliştirmek için tüm personelin becerilerini devamlı geliştirmeye inanmaktadır. Şirket stratejilerinin planlanmış uygulamaları ve politikaları; çevresel / kalite standartları ve müşteri memnuniyetini önemseyen sektörde şirketin organik gelişmesini cesaretlendirir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll