Muhammet Gümüştaş - / | https://www.firmasepeti.com
Muhammet Gümüştaş
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 78 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Muhammet Gümüştaş
  Fax
  0 264 281 11 69
  Adres
  Eski Sakarya Köprüsü yanı, Köprübaşı Köyü No:365
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  adapazari@gumustas.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.gumustas.com.tr/

  Kurulduğu 1974 yılından bu yana pek çok başarılı işe imza atan Muhammet Gümüştaş A. Ş. çimento lojistiği satışı ve hazır beton konusunda sektörün önder şirketi konumunda hizmet vermektedir. Trabzon’da kurulan Muhammet Gümüştaş tarafından inşaat-taahhüt işleri ve taşımacılık faaliyetinde bulunmak üzere sektördeki tanınmış çimento fabrikalarının hammadde üretim ve nakliyesinin müteahhitliği gerçekleştirildi. 1996 yılına gelindiğinde ise bir Oyak kuruluşu olan Bolu Çimento endüstri A.Ş.'nin Zonguldak ve Bartın bölgesi çimento satış bayiliğini üstlenilerek, çimento satışlarına da başlanıldı.

  2000 yılına gelindiğinde ise Oyak müesseseu olan Ünye Çimento A.Ş.'nin Giresun ve Trabzon bölgesi satış bayiliği alınarak çimento satış ağı genişletildi. 2009 yılında Kırklareli Vize'de bulunan Traçim Çimento San ve Tic. A.Ş.'nin İstanbul Asya ve Avrupa yakası çimento satış bayiliği şirket bünyesine katılarak çimento ticaretindeki büyüme sürdürüldü. 2012 senesinde, Trabzon Limanı içinde çimento satış terminalinde hizmete başlanıldı. 2015 senesinde da Marmara Ereğlisi, Derince ve Darıca terminalleri üzerinde hizmet vermeye başlandı. Çimento satış ağının büyümesine paralel olarak, kara ve deniz nakliye filosunu da geliştiren Muhammet Gümüştaş A.Ş, lojistik filosuyla yurt içi lojistik sektöründe de kendine yer edindi.

  2007 yılında Giresun Bulancak’ta ilk yerleşik beton santrali kuruldu ve hazır beton üretimine başlanıldı. 2007 Ekim ayı içerisinde İzmit, Mart 2008'de Giresun, 2011 yılı içerisinde ise İstanbul Avrupa yakasında Ayazağa, Alibeyköy ve İkitelli bölgelerinde üç adet daha hazır beton santrali faaliyete geçirildi. Böylelikle bu sektördeki tesis sayısı arttırıldı. Muhammet Gümüştaş A.Ş , Mayıs 2012’de Adapazarı, Şubat 2014’de Düzce’de açılan hazır beton üretim tesisleri ile birlikte sektördeki büyümesine hızla devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll