MİMAKS TARIM ALETLERİ - / | https://www.firmasepeti.com
MİMAKS TARIM ALETLERİ
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 78 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  MİMAKS TARIM ALETLERİ
  Fax
  03182183589
  Adres
  Yenidoğan Mahallesi 597 Sok. No:14/B Merkez/
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@mimakstarimaletleri.com
  Web Sitesi
  http://www.mimakstarimaletleri.com

  Firmamız 2015 yılında kurulmuş olup tarım ekipmanlarında sınır tanımayan ve sürekli güncel olup yeni üretilen tarım makinalarını temin edebilecek kapasitede bir firmadır. Firmamızda toplam 25 markanın bayiliği mevcut olup siz değerli müşterilerimize daha çok çeşit olanağı ile hizmet vermekteyiz. Sadece tarımla sınırlı kalmayıp Hayvancılık ekipmanları vebahçe kurulum & düzenleme hesaplaması ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

  Misyon kısaca, kurumun kişiliği, kimliği ve varlık nedeni olup kuruluşun “varlık sebebim nedir?”, yani "Niçin varım?" sorusuna verdiği cevaptır. Gelişen ve değişen dünyamızda insanlarımızın ihtiyaçları hızla değişmekte ve çeşitlenmektedir. Ekonomik ve sosyal gelişmeye paralel olarak temel ihtiyaçları karşılanan toplumda yeni talepler ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla insanların gelişen teknoloji ile sosyal hayatta daha fazla yer almasını sağlamak kurumların görevleri arasındadır.  Bu Bağlamda Güvenli, kaliteli ve yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile hizmet ve ürünlerin heralanında tüm ortaklarımıza değer katmak için en iyi hizmeti sağlamak en önemli görevimizdir. 

  "HİZMETTE VE KALİTEDE ÖNCÜ KURUM"

  Sloganımız Her Zaman Alanımızda Yenilikleri Takip Eden Değil, Takip Edilen Kurum Olmaktır. Ar-ge Çalışmalarımızla Üreticilerin Zamanı ve İş Gücünü En Verimli Şekilde Kullanması Bizim için Öncelikli Hedeftir. Bu Amaçla Çalışan Firmamız Teknolojinin gelişmesi ile etkilenen olmaktan çıkarak etkileyen olma aşamasına girmiştir. Sizlerden Aldığımız Destekle Büyümeye Devam Firmamız , Her Zaman Gelişmeye Devam Edecektir

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll