MERSA HAVALANDIRMA - / | https://www.firmasepeti.com
MERSA HAVALANDIRMA
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 67 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  SAMET YILDIZ
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  MAHMUDİYE MAHLLESİ CEMİLOĞLU SOKAK NO : 51 - İNEGÖL/BURSA
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@mersahavalandirma.com
  Web Sitesi
  www.mersahavalandirma.com

  Hakkımızda

  MERSA METAL olarak firmamızın ana hedefi;

  HAVALANDIRMA,İKLİMLENDİRME,ISITMA,SOĞUTMA,BACA,İZOLASYON,TOZ TOPLAMA sistemlerindeki en yeni teknolojilerin takipçisi ve uygulayıcısı olmak,sürekli gelişim politikası ve uygulamaları konusunda başarılı olmaktır.

  Firmamız deneyimi ile sizlere Isıtma,Soğutma,Havalandırma,İklimlendirme,İzolasyon,Baca Sistemleri alanlarında hizmeti sürdürmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendini yenilemiş,deneyimli kadrosu ile sorunlarınıza uygun ve zamanında çözümler üretmektedir.

  MERSA METAL olarak ilişkilerimiz sadece sadece satışta değil satış sonrası teknik desteğiyle de sürdürmekte,sizlerin ürün kullanımında oluşabilcek sorunlarınıza uygun çözümler üretmekteyiz.

  Vizyonumuz

  Sürekli büyüme anlayışı ile; kapatsitesini etkin kullanan kaliteden ödün vermeden geliştirme faaliyetlerine önem veren en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini ve dünya standartlarında en yüksek kaliteyi en makul fiyatlarda müşterilerimizde sunmaya amaç edinmiş bulunmaktayız.

  Misyonumuz

  Sektöründe edinilmiş bilgi ve tecrübeleri gelecek kuşaklara aktaran sürekli gelişim sağlayan, rekabetçi yapısıyla paydaşları ve ülke ekonomisi için değer üreten topluma ve çevreye karşı duyarlı sürdürelebilir bir dinamizim yaratmaktadır.

  Ar-Ge

  Müşterilerimizin ve dahil olduğumuz sektörün ihtiyaçları göz önüne aldığımızda ürettiğimiz ürünün ve hizmetlerin var olanlardan daha iyi olması için devamlı araştırma yapıyoruz eğitimler ve sürekli gelişme sayesinde müşterilermize yeni ve akıcı olanaklar sunuyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll