Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri Mak. Müh.San. Tic. LTD. ŞTİ - / | https://www.firmasepeti.com
Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri Mak. Müh.San. Tic. LTD. ŞTİ
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 88 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Emre Can Mercan
  Fax
  0850 885088
  Adres
  Erenler Mahallesi 1105. Sokak No:23 Erenler Sakarya
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@mercanelektroteknik.com
  Web Sitesi
  https://www.mercanelektroteknik.com/

  Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri olarak 2017 yılından itibaren başarılı bir şekilde hizmetlerimize devam ediyor, müşterilerimize en yenilikçi çözümleri sunuyoruz. Otomasyon sektöründe saha montajı ve teknik destek vererek girdiğimiz bu sektörde sürekli ilerledik ve bugünkü durumumuza gelmeyi başardık. Şu anda hem otomasyon sektöründe hem de güç sistemleri alanında teknik destek, bakım ve montaj hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda anahtar teslim otomasyon projeleri, elektrik pano imalatı ve UPS, regülatör, redresör projeleri alanında aktif görev yapıyoruz.

   

  Vizyonumuz

  Felsefemize ve ilkelerimize bağlı kalarak ilerlemek, teknolojik gelişmeleri yakalayarak Mercan markasını sektörün en tepesine yerleştirmek bizim en büyük hedefimizdir. Bunun için sürekli olarak yeni gelişmeleri takip ediyor, hizmet skalamızı genişletiyor ve yurtiçi ve yurtdışında büyük yatırımlar yapıyoruz. Bir gün mutlaka global alanda söz sahibi olacak ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri markasını sektörün en tepesine taşıyacağız

  Misyonumuz

  Otomasyon ve güç sistemleri alanında bizlere verilen projeyi en iyi şekilde yerine getirmek ve müşterilerimizin uzun yıllar kullanabileceği kaliteli projeler üretmektir. Bu yolda tüm Mercan ailesi olarak sıkı bir şekilde çalışıyor, büyüyüp gelişirken asla kalite standartlarımızdan ödün vermiyoruz. Böylece övündüğümüz müşteri memnuniyeti standartlarını sürekli en üstte tutmayı başarabiliyoruz.

  Hizmetlerimiz:

  - Makine-Proses Otomasyonu

  - Elektrik Pano İmalatı

  - Kesintisiz Güç Sistemleri

  - Ups Regülatör Akü

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll