Mer Denizcilik - / | https://www.firmasepeti.com
Mer Denizcilik
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 92 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Mer Denizcilik
  Fax
  0 216 639 13 01
  Adres
  Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. Efnan Sok. Aydın Ekşi iş Merkezi 1.Blok No:10/6
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@mershipping.com
  Web Sitesi
  http://www.mershipping.com/

  Şirketler grubumuz 2001 senesinde Mer Denizcilik firmamızın müesseseuyla, yurtiçi ve yurtdışı nakliye hizmeti vererek hizmet hayatına adım atmıştır. Kara, deniz, tren ve hava nakliyelerinin uzantısında kapıdan kapıya ve kombine taşıma hizmeti de vererek hizmet yelpazesini genişletmiştir. Gene ayni senenin sonucunda grup şirketlerimiz Deniz tecim Odası ve Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği üyeliğini takiben denizcilik sektöründeki çalışmalarına başlamış ve vapur acentelik hizmetlerini; gemi kiralaması, vapur yedek parça tedariki ve vapur tamiri ile genişletmiştir. Acentelik yetki belgesini ve çalışanlamış olurının yeterlilik belgelerini de tamamlamış olarak hizmetine devam etmektedir. 

  Grubumuzun amacı müşterilerine nakliye tedarikinin yanında lojistik sektöründe bir çözüm ortağı olarak servis vermektir. Değişiklığımız da müşteri odaklı çalışarak, projelendirme veya operasyon sırasındaki problemlerde kısa sürede müdahale ederek alan kişi memnuniyetini sağlamaktır. Firmamız bununla birlikte çok uluslu taşıma müteahhidi ve armatör birçok firmanın Türkiye’deki acenteliğini de yaptığından hemen her ülkede temsilciliğimiz bulunmaktadır. Bu yapı sayesinde, ana taşımalara ek olarak, kombine taşımacılık, gümrükleme ve depolama / dağıtım mevzularında da hizmetlerimiz mevcuttur. Yine bu acentelik ağı sayesinde Türkiye’ye uğramayan transit yüklerin taşınmasında da tecrübemiz vardır. 

  Grubumuz bünyesindeki şirketlerin farklı lojistik hizmetleri sayesinde birçok sektörün taleplerine hizmet verebilen bir yapıya sahibiz. Mer Denizcilik firmamızı takiben kurulan SM Taşımacılık konteyner taşımacılığı, kara nakliyesi, dağıtım ve hafriyat odaklıdır. Yurtiçinde kendi öz mal tır, kamyon, dorse, forklift, iş makinesi ve 5000 m2’lik açık ve kapalı saha depolama ve park alanıyla müşterilerine kara nakliyesi ve depolama hizmeti sunmaktadır. SM Taşımacılık bununla birlikte konteyner depolama hizmeti de vermektedir. 2007 senesinde yeni karayolları yönetmeliğine uyum sağlamak amacıyla gruba R1 sertifikası alınmıştır. Gene aynı yıl şirketlerdeki personel, karayolları yönetmeliğine uygun hale getirilmiş ve ilgili sertifikalarla donatılmışlardır. 

  Sonraki seneler, grubun bünyesinde forwarding ve taşeron çözüm ortağı olarak çalışacak bir şirketin gerekliliğini göstermiş ve Mer Global kurulmuştur. Dünya genelinde forwarding hizmetiyle her turlu taşıma ihtiyacına cevap vermesinin yanında müşterilerine taşeron olarak makine, iş gücü temin etmektedir. Firmamız fabrika sahasında araç yüklemeden paketleme ve paletlemeye kadar geniş bir hizmet ağıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Grubun, dünya çapında hizmet veren bir lojistik zincirinin üyesi olması, Mer Globalin lojistik hizmetini kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenli sunmasına imkan vermiştir. 

  Mer şirketler grubu 2011 senesinde Rusya Federasyonu üyesi 43 firmalı bir holding’in hem limanlarını aynı zamanda gemilerini ülkemizde temsil eder bir Türkiye genel acenteliğiyle onurlandırılmıştır. 2012 senesinde Türkiye ve Rusya içinde hizmet veren bir konteynerli yük hattı açılmış ve Mer Denizcilik Türkiye acentesi olarak atanmıştır. 

  Grubumuz hizmet ve yatırımlarına müşterilerinin talepleri doğrultusunda devam edecektir. 

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll