Medya Temizlik Hizmetleri - / | https://www.firmasepeti.com
1
0
 • Firma Toplam 2 Yorum - 5/5 Puan Almış, Toplamda 161 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ümran Deniz
  Telefon
  Fax
  5522383954
  Adres
  Kayışdağı Mah. Ceylan Sok. No:64
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  atasehirtemizlikk@gmail.com
  Web Sitesi
  http://medyatemizlik.com

  Medya Temizlik Hizmetleri 

  Firmamız Ataşehir de Kurulan Temizlik Ve Danışmanlık Alanında Hizmet Gösteren Kaliteyi İlke Edinmiş . Müşteri Memnuyeti Adına Her Türlü Fedakarlığı Yapan Mutlaka Bu ilkeye Bağlı Kalacak İlkesi Hoşgörü Ve saygı olucaktır.

   

  Vizyon Hedeflerimiz olarak Bir Dünya Firması Olmak Üzere Çıktığımız Bu yolda Siz Değerli Müşterilerimizin Hep Yanımızda Görmekden Mutluluk Duyucağız .

   

  Misyon Hedeflerimiz Kalitemizi En Uygun Fiyatlara Sizlere Sunmak Olucaktır. Siz Değerli müşterilerimizin Hep En Kaliteliyi En Uygun Fiyatlara Sunacağımızı Bilmenizi Belirtirim.

   

  Hizmetlerimizin Arasında İse; Ev temizliği,Ofis Temizliği,İşyeri Temizliği,İnşaat Sonrası Temizlik,Tadilat Sonrası Temizlik,Daire Temizliği,Plaza Temizliği,Dış Cephe Ve cam Temizleme,Koltuk Yıkama,Halı Yıkama,Zemin Yıkama Cilalama,Residence Temizliği,Banka Temizliği,Hastane Temizliği,Havuz Bakımı Ve Temizliği,Dezenfeksiyon Hizmetleri,Gemiz yat Temizliği,Duvar Silimi,Site Ve Apartman Temizliği,Sert Zemin Temizleme,Bahçe Temizliği,Villa Temizliği,Eleman Tedariği,Yatılı Bayan Eleman Tedariği,Hasta Bakıcı,Çoçuk Bakıcısı Gibi Vs. Hizmetlerimizden Bazılarıdır.

   

  Daha Detaylı Hizmetlermiz İçin Bilgi Almanız Bizi Her Ne konuda Olursa Olsun Aramınızı Öneririz Sonuçda Biz Bir Temizlik Ve Danışmanlık Firması Olarak Sizlere Her Türlü Konuda Yardımcı Olmayı Hedef Edindik Bilgi Ve Tecrübemizle Sizlere Yol Göstermek için Buradayız.

   

  Kaliteli , Garantili Hizmetin Adresi Ev Temizliği Ve ofis Temizliğinin İstanbuldaki Yegane Adresi Olacağımızdan şüpheniz Olmasın , 

   

  Ücretsiz Keşif Hizmetinden Yararlanmanızı Ve yerinde Fiyat Avantajından Faydalanmanızı Öneririz.

   

  İşimiz En Büyük referansımızdır, Ama İllaki Referans Almak İstiyorsanız Bizi Aramanız Yeterlidir ,Sizlerle Referanslarımızı Paylaşmaktan Onur Duyarız.

   

  Sizlerle Büyümek İçin Çıktığımız Bu Yola Bir Telefon Kadar Yanınızda Olucağız ...

   

  Medya Temizlik Hizmetleri

  Ümran Deniz

  0 216 527 19 09 

  0 552 238 39 54

  Ataşehir/İstanbul

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...
  Ataşehir Temizlik
  30-11-2016 12:17:31
  En Kaliteli İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Olduğunu Bize Kanıtladıkları İçin Ümran Hanım Ve Ekibine Çok Teşekkür Ederiz.
  Ataşehir Temizlik
  30-11-2016 12:30:54
  Ev Temizliği Bilgi Beceri Emek İster Güler Yüzlü Personelleri Ve Verdikleri Emekleri Gördüğümde İnanın Nasıl Olurda Bukadar Profesyonel Güler Yüzlü Bir Temizlik Takımı Kurulur Ben Medya Temizlikde Bunu Gördüm Ve Her Hafta Gelen Sabit Elemanım Ayşe Hanım Bu İlgi Alakadan Dolayı Sizi Kutluyorum . Ümran Hanım Medya Temizlik Hizmetlerini Kurduğunuz VE Ev Temizliğinde Farklı Bir Boyut Getirdiği İçin Teşekkür Ederim

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll