MAZLUM AMBALAJ - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 272 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  mazlum ambalaj
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  çerkezköy yolu yulaflı mevkii avantaj avm yanı
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  mazlum@mazlumambalaj.com.tr
  Web Sitesi
  http://mazlumambalaj.com.tr

  Mazlum Ambalaj Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.
  Alüminyum folyodan mamul yemek kapları, kapları kapatmaya yönelik lamine karton kapaklar, gıda sarmaya mahsus alüminyum folyo, PVC streç film, PE streç film ve palet sarmaya uygun sanayi tipi PE streç film ruloları, plastik çatal, kaşık, bıçak vs. gibi plastik ürünler, baskılı ve laklı alüminyum folyo & PVC bobinler, şişeleri kapatmaya mahsus dekoratif PVC ve alüminyum kapsüller üretmektedir. 

  1987 yılında İstanbul'da kurulan firmamız o tarihten itibaren sürekli gelişerek sektörünün dünyaca tanınan sayılı firmaları arasına girmiştir. 10.000 m2 lik modern tesisimizde kullanılan yüksek teknolojinin yanı sıra teknik bilgi birikimimiz ve hijyen hususuna gösterdiğimiz hassasiyet firmamızın hızlı gelişimine destek vermektedir. Firmamızda, BRC IoP ve ISO 22000 esasları doğrultusunda hammadde alımı yapılmakta, imalat ve bitmiş mamul üzerinde de titiz kalite kontrol ve "geriye yönelik takip edilebilirlik" prosedürleri uygulanmaktadır. 

  Müşterilerimizin gereksinimlerini ön planda tutan firmamız hem yurtiçinde hem de uluslararası pazarlarda gelişen talepleri karşılayabilmek amacıyla yatırımlarına devam etmekte, üretim kapasitesini sürekli geliştirmekte ve ürün gamını zenginleştirmektedir. 
   
   
  Yurtiçinde, sektöründe lider konumunda olmasının yanı sıra firmamız ürünlerini yaklaşık 30 ülkeye ihraç etmektedir. İthalatçılar, distribütörler, toptancılar, havayolları şirketleri, uluslararası catering firmaları, zincir marketler, hazır gıda fabrikaları başlıca 

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll