MAGNETEKSAN MAKİNE ARGE TİC. LTD. ŞT. - / | https://www.firmasepeti.com
MAGNETEKSAN MAKİNE ARGE TİC. LTD. ŞT.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 106 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  kürşat arslan
  Fax
  Belirtilmemiş
  Gsm
  Belirtilmemiş
  Adres
  Kavakpınar Mah. Cemil Meriç cd. no:137/9-148 Koruma San. Sitesi PENDIK / ISTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@magneteksan.com
  Web Sitesi
  www.magneteksan.com

  Magneteksan Makine Mıknatıs ARGE

  Günümüz sektörleri içerisinde sıklıkla kullanılan mıknatıslı ekipmanlar, birçok firma tarafından ilgi görüyor. Bizler de Magneteksan sitemizde mıknatıslarla alakalı merak edilenlere ışık tutarak manyetik sistem tasarımları yapmaktayız.

   

  Mıknatıslar hemen her alanda kullanıma sahip olup çok fazla müşteri tarafından talep görmektedir. Magneteksan olarak en büyük prensibimiz müşteri odaklı olarak çalışmak, onlarla ortak bir bağ kurarak, söz verdiğimiz zamanlarda ürünlerimizi teslim etmeye çalışmaktır. Firmamız İstanbul Pendik’te bulunmaktadır ve 8.00-18.00 arasında hizmet vermektedir. Ancak sitemiz magneteksan.com 7/24 aktiftir. Yani bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve kısa sürede işlerinizi halledebilirsiniz. Güvenilirlik açısından emin olmak istiyorsanız İstanbul Pendik’te bizleri ziyaret edebilirsiniz. Firmamız; otomotiv, gıda, maden, elektronik vb. sektörlerde ihtiyaç duyulan birçok konuda hizmet vermektedir. Bunlar: Mıknatıs, Elektromıknatıs, Manyetik Alan Ölçümleri, Demanyetizör konularıdır. Sitemiz de bu konularla ilgili başlıklar ve daha fazlasını bulabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle yoluna devam etmektedir ve bu tecrübeyle en iyiye odaklanarak birçok müşteriden de iyi yorumlar almaktadır.

   

  Mıknatıslarla ilgili merak ettiklerinizi magneteksan sitemize her an ve her saniye ulaştırarak öğrenebilirsiniz. Firmamız her geçen gün büyüyerek ve kendisini geliştirerek yoluna devam etmektedir. Bu yolda Mıknatıslarla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza ve uygulamalarınıza en iyi sonucu üretme çabasındadır.

  Neodimyum mıknatıslar, Ferrit mıknatıslar, kömür mıknatıslar, mıknatıslı sistemler, manyetik ayırıcılar, mıknatıslı ekipmanlar, manyetik seperatörler, gıda üretiminde kullanılan mıknatıslar gibi bir çok alanda manyetik ekipman üretimi yapmaktadır.

  Elektromıknatıslar, 24V Elektromıknatıs, 12V Elektromıknatıs, 48V elektromıknatıs, 11V elektromıknatıs gibi farklı güçlerde elektromıknatıs üretimi yapmaktadır.

  Gıda üretimi için mıknatıs kalibrasyonu yapan firmamız aynı zamanda manyetik alan ölçümleri yapmaktadır.  Gıda ve gıda ile temas eden malzeme üretimi yapan firmalar üretim hatlarında istenmeyen lleri yakalamak için kullandıkları mıknatısları belli zaman aralıklarında kontrol ettirmelidir. Üretim hattınızda kullandığınız mıknatıs görüntü itibariyle uygun gözükebilir ancak gauss metre ölçüm aleti ile kontrol edilip uygunluğu gözlemlenmedir. Magneteksan Makine Arge firması olarak Gıda üretimi yapan firmalara Mıknatıs uygunluğu hizmeti vermekteyiz. Sektörde bu yapılan hizmete; mıknatıs ölçümü, Mıknatıs kalibrasyonu, Mıknatısların gücünün kontrolü vb. gibi bir çok farklı isim verilmektedir. Mıknatıs kontrolü yetkin kişi ve kurumlar tarafından yapılmalıdır. BRC denetimlerinde dikkat edilen bütün hususlar göz önüne alınarak her hat için mıknatısların sahip olduğu gauss değerlerini gösterir sertifika düzenlenmektedir.

  Mıknatıs Kontrolü

  Hazard Analysis and Critical Control Points (HACCP), Hazard Analysis and Risk-Based Preventive Controls (HARPC), Food Safety Modernization Act (FSMA), Critical Control Points (CCPs), Ön Gereksinim Programı (ÖGP), Operasyonel Ön Gereksinim Programı (OP ÖGP) ve Kritik Kontrol Noktaları (KKN), üretim HACCP sistemi gibi Gıda Üretimi konuların da sürekli kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Magneteksan firmamız Mıknatıs kontrolü BRC Global Standards ( BRC denetimi) kurallarına uygun bir şekilde mıknatısları kontrol etmekte, mıknatıs kalibrasyonu prosedürüne göre raporlandırmakta ve olması gereken standartları siz değerli müşterilerimize bildirmekteyiz.

  Süt, İlaç ve Gıda tozların üretimi için kullanılan mıknatıslar..

  Gıda ürünleri öğütme, ezme proseslerinde kullanılan mıknatıslar..

  Hububat ve tohum ürünleri işlemede kullanılan mıknatıslar..

  Şeker, tuz, pudra, nişasta üretiminde kullanılan mıknatıslar..

  Et, balık ve gıda işleme tesislerinde kullanılan mıknatıslar..

  Evcil hayvan yemleri üretim tesislerinde kullanılan mıknatıslar..

  Üzüm, portakal, şeftali vb. ürünleri işleyen tesislerde kullanılan mıknatıslar.

  Çikolata ürünleri işleyen üretim tesislerinde..

   Kuruyemiş, fındık, fıstık, çekirdek üretim tesislerinde..

  Bizden temiz edebileceğiniz mıknatısları kullanabilirisiniz..

   

   

  Kavakpınar Mah. Cemil Meriç cd. no:137/9-148 Koruma San. Sitesi PENDIK / ISTANBUL

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll