LİLLA BAZA VE YATAK İMALATI - Konya / Karatay | https://www.firmasepeti.com
LİLLA BAZA VE YATAK İMALATI
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 1079 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  LİLLA BAZA VE YATAK İMALATI
  Fax
  0332346192
  Adres
  Fevzi Çakmak Mahallesi Modesa Yeni Mobilyacılar Sitesi 10736 Sokak No: 7
  İl/İlçe
  Konya / Karatay
  Semt/Mah.
  Şems / FEVZİÇAKMAK MHL.
  Mail
  info@lillabaza.com
  Web Sitesi
  http://www.konyabazayatak.com/

  "Güne dinlenmiş ve zinde başlamak herkesin hakkı" diyerek tam 30 yıldır mobilya sektöründe, yatak ve baza başlığı üretmeye devam ediyoruz.

  Lilla yatak üretimlerinde CE kalite belgesine sahip ürünleri tercih ederek kalitesinden taviz vermeden, kendine özgü tasarımları ile rakiplerinden önde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  Pazarın ihtiyaç duyduğu ürünleri en cazip fiyatlarla tüketicisinin beğenisine sunarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

  Bir yatakta önemli olan yatağınızın rahat olması ve sağlıklı uyku uyuyabilmenizdir. Lilla yatak, yatak odanızın en önemli parçası olan yatak ve bazasının en dayanıklı ve en şık olmanın yanı sıra, başlık ile tamamlanarak size rahat bir uyku ve konfor sağlamanız adına sürekli araştıran ve kendini geliştiren yapısı ile her geçen gün en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır.

  Bu yüzden Lilla baza & yatak, tüketicisine uzun yıllar rahat, sağlıklı ve huzurlu bir geçe geçirmeyi vaatd ediyor.

  Yurtiçinde birçok marka satış mağazalarında kendini gösteren lilla yatak, ülke sınırlarını da aşarak Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri, Balkanlar ve bazı Avrupa ülkelerine de ihracat yaparak, ülke ekonomisine katkı sağladığı gibi markalaşma sürecini de başlatmış bulunuyor.

  Kendisini pazarın önemli üreticilerinden birisi olduğunu düşünen Lilla Yatak; sağlık ve konfor dolu uykuların garantisi olmaya devam ediyoruz.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

  Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

  VİZYON ;

  Geleceğe güvenle bakan bir firma olarak, toplumsal faydadan ödün vermeden istihdamı artırmaya yönelik yatırımlar yapan, sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

  MİSYON ;

  Her zamankinden daha yüksek bir performansla, hizmet ve kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek ve sektöre yön veren lider kurum olmak.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll