Kaplamin Ambalaj Sanayi - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

Kaplamin Ambalaj Sanayi
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 91 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Kaplamin Ambalaj Sanayi
  Fax
  02328770862
  Adres
  Kemalpaşa OSB Mah. İzmir-Ankara Asfaltı Cad. No:75/1 35175
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  kaplamin@kaplaminambalaj.com
  Web Sitesi
  www.kaplaminambalaj.com.tr

  HAKKIMIZDA 

  1976 yılında çok ortaklı bir şirket olarak kurulan Kaplamin Ambalaj, günümüze dek her alanda kendini sürekli geliştirerek sektörün önde gelen markaları arasında yerini almıştır. 80.000 ton oluklu mukavva üretim kapasitesi ile farklı sektörler için ambalaj malzemesi üretmekte ve Türkiye'nin önde gelen firmalarına ambalaj çözümleri sunmaktadır. Tarım ve gıda sektöründe yaş meyve sebze, katı ve sıvı yağlar, et, balık, yumurta, içki ve meşrubatlara, sanayi üretiminde ise kimyasal ürünler, dayanıklı tüketim malları, seramik, tekstil ve hazır giyim gibi sektörlere malzeme üretmektedir.

   

  Kaplamin Ambalaj bünyesinde A,B,C,E,B+C (dopel), A+C+B (triplex) dalga cinslerinde üretim yapılabilmektedir.

  2005 yılında üretimine başlanılan triplex (A+C+B) ürün ile heavy-duty ambalajlar üretilerek, otomotiv yedek parça, döküm, plastik gibi ağır sanayi sektörlerine de hizmet verilmeye başlanmıştır.

  Farklı ebat ve teknik özelliklere sahip makine parkuru sayesinde çok geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilmektedir.

   

  24.157 m²’si kapalı olmak üzere toplamda 50.348 m²’lik alan üzerinde üretimine devam eden firma verdiği eğitimlerle 170 kişilik mavi ve beyaz yakalı personelini sürekli geliştirmekte ve bu yapısı ile sektörde okul konumunda bulunmaktadır.

  Şirket zamanında teslimat, ürün ve baskı konusunda mükemmeliyet ile müşteri odaklı üretim, satış ve sevkiyat anlayışını misyon edinmiştir. Sürekli eğitim programlarıyla desteklenen genç ve dinamik kadrosuyla ambalaj sektöründeki 40 yıllık deneyimini, mükemmeli arayan müşterilerine sunmaktadır.

  Bünyesinde bulunan gelişmiş kalite laboratuarında giriş ve çıkış kalite kontrol faaliyetlerini kesintisiz ve titizlikle uygulayarak ürün kalitesini garanti altına almaktadır. 1994 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikası ile sürdürülen kalite yolculuğu 2012 yılında alınan BRC/IOP (Ambalajda Gıda Güvenliği) sertifikasıyla taçlanmıştır.

  Kaplamin Ambalaj, ekonomik ve sosyal sorumluluklarının yanı sıra %100 geri dönüşümü için var gücüyle çalışarak çevreye karşı olan sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirmektedir.

   

  Tasarım bölümünde müşteri ihtiyaçları en hızlı ve uygun şekilde karşılanmaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll