Kale Kilit - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

Kale Kilit
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 31 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Kale Kilit
  Fax
  0 212 705 79 74
  Adres
  Atatürk Caddesi Başaklı Sokak No:39
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  bilgi@kalekilit.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.kalekilit.com.tr

  KURUMSAL / Şirket Hakkında  Yarım asrı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Kilit, her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyümekte, ulusal ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkı sağlarken, sanayi üretiminde önemli bir rol oynamaktadır. 

  Kale Kilit, Türkiye sınırlarını aşarak dünyanın sayılı markaları arasına girmeyi başarmış lider kilit üreticisidir. 

  Teknolojiyi yakından takip eden ve makine parkını bu paralelde geliştiren Kale Kilit, 35.000 m2 kapalı alana sahip entegre üretim tesislerinde 1630 çalışanı ile günde 100.000 adet'in üzerinde kilit/silindir üretim kapasitesiyle “güvenliği ve kaliteyi” kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştırarak, üretim ve satış hacmiyle “lider ve öncü kilit üreticisi” olmaya devam etmektedir. 

  Kale Kilit, bilgisayar denetimli ve otomasyona dayalı üretim hattıyla tüketiciye güvenli bir hayat sunmak için üretim yapmaktadır.Kale Kilit 350’nin üzerinde ürün seçeneği ile her ihtiyaca uygun yenilikçi çözümler sunmaktadır. 

  Günümüzde silindir/barel, kilit, çelik kapı kiliti ve aksesuar üretimi ile alanında Türkiye’de lider üretici olan Kale Kilit, iç pazarda %65 pazar payına sahiptir. Ürünlerine verdiği 5 yıllık garantiyle de bu güvenin arkasında duran Kale Kilit, kalitesini Türk ve dünya standartlarındaki kalite belgeleriyle de taçlandırarak gücünü her geçen gün daha da artırıyor. 

  Hırdavat sektöründe “yaygın satış” modeliyle çalışan Kale Kilit, ürünlerini Türkiye genelinde 80'ne yakın toptancı vasıtası ile pazarlamaktadır. Kale Kilit, Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış geniş dağıtım ve satış ağı ile toptan ve perakende noktalara ulaşmaktadır. Türkiye genelinde yüzün üzerinde yapı marketlerde Kale Kilit ürünleri blister’li özel ambalajlarda tüketiciye sunulmaktadır. 

  2008 yılında toptan, perakende ve nihai müşteriler bazında yapılan araştırma sonuçlarına göre Kale Kilit, Türkiye’de en çok bilinen ve tercih edilen kilit markasıdır. Bu başarının arkasında yarım asırı aşkın tecrübe, kalite, güven ve garanti ilkelerinden taviz vermeyen üretim anlayışı, dağıtım gücü ve tüketici nezdindeki pozitif marka algısı yer almaktadır. 

  Türkiye’nin kilit ihracatının %65’ini gerçekleştiren Kale Kilit, her yıl düzenli olarak 63 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bugüne kadar dünyanın 102 ülkesine ulaşan Kale Kilit markası, dünya üzerinde 100 milyondan fazla kapıda yer almaktadır. 

  2006-2013 yılları ihracat rakamları ile IMMIB İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri “l eşya” kategorisinde sekiz yıl üst üste birinci olarak “İhracatın Yıldızı Ödülü”nü almıştır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll