İyaş Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi - / | https://www.firmasepeti.com
İyaş Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 123 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  İyaş Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi
  Fax
  0 246 228 75 77
  Adres
  Süleyman Demirel Bulvarı Bahçelievler Mh. 156. Cd. No:3
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@iyasparkavm.com
  Web Sitesi
  http://www.iyasparkavm.com/

  IYAŞ ilk olarak, Isparta Gıda Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında  1997 yılı başlarında girişimci ruha sahip ve birbirine güvenen 10 arkadaşın biraraya gelmesi ile kurulmuştur. Küçük tasarruflarla büyük yatırımlar yapılmış, artan ortak sayısı ile  her geçen gün daha da büyüme hedefine ulaşmak çabasıyla faaliyetler gösterilmiştir. Geçen zamanla birlikte bölgedeki AVM konusundaki eksikliğin farkına varılarak Isparta ve çevresine en iyi ve kaliteli hizmeti  verebilme düsturu ile yola çıkıldı. Böylece  IYAŞPARK  ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ’nin kurulma çalışmalarına başlandı. 15 ay süren inşaa ve mimari dekorasyon çalışmalarının ardından 29 Ocak 2010 tarihinde IYAŞPARK AVM olarak Isparta ve çevre halkına hizmet verilmeye başlandı. 50.000 m2 kapalı alana sahip Iyaşpark AVM istihdam açısından da bölge halkına büyük olanaklar sağladı. 

  Misyonumuz

  Dünyanın ve Türkiye’nin lider markalarını bünyesinde toparlayan Iyaşpark olarak misyonumuz “Sınırsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetini” benimsemek ve uygulamak, tavizsiz kalite, kendisini sürekli geliştirme, müşteri odaklı yaklaşım ilkeleri çerçevesinde çalışmalarına devam etmektir.

  Vizyonumuz

  Ülke genelinde yaygın hizmet veren bir kurum olmak,
  Sektöründe öncü bir kuruluş olmak,
  Sektöründe verdiği hizmet ve ürün kalitesi noktasında bölgesinde ve Türkiye çapında en üst düzeyde bir marka olmak

  İlkelerimiz

  Misyonu doğrultusunda, bölgemizde hizmet verdiği AVM sektöründe hizmet standartlarını yükselterek, güvenilirlik, ekonomiklik, kalite ve saygınlık prensiplerinden taviz verilmeden bölgesel liderliğimizi sürdüreceğiz.
  Kuruluşumuzda uygulanmakta olan yönetim sistemi şartları gereklilikleri sürekli geliştirilerek devam ettirilecektir.
  Iyaşpark AVM olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sosyal sorumluluklarımız gerekliliklerini daima yerine getirmeyi ülkemize, müşterilerimize ve çalışanlarımıza bir saygı olarak görmekteyiz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll